18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zrozpaczeni

Nie żyje SŁYNNY WOKALISTA. Przegrał walkę z poważną chorobą

31.03.2022  12:07
Tom Parker miał 33 lata
Tom Parker miał 33 lata Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Nie żyje 33-letni wokalista brytyjskiego zespołu "The Wanted". Smutną informację o śmierci artysty przekazała jego żona. Tom Parker od ponad dwóch lat walczył z nowotworem mózgu.

Tom Parker nie żyje. Informację o śmierci 33-letniego piosenkarza przekazali koledzy z "The Wanted", a także żona artysty.

Nasze serca są złamane, Tom był centrum naszego świata i nie wyobrażamy sobie życia bez jego zaraźliwego uśmiechu i pełnej energii obecności. Dziękuję wszystkim, którzy przez cały czas wspierali jego opiekę, walczył do samego końca - przekazała żona zmarłego muzyka.

Parker poinformował o swojej chorobie w 2020 roku. Początkowo lekarze dawali mu pół roku życia, jednak wokalista postanowił dalej walczyć. Przez dwa lata regularnie przyjmował chemioterapię oraz sesje radioterapii.

Tom Parker nie żyje

Niedawno lekarze stwierdzili, że nieoperacyjny glejak jest już pod kontrolą. Artysta wznowił koncertowanie, jednak wkrótce znów opadł z sił. Zaczął też nosić ciemne okulary, ze względu na opadającą powiekę.

Jesienią ubiegłego roku artysta wydał album z największymi przebojami. Fani kojarzą zespół z utworów takich jak "Glad You Came", "Chasing The Sun" czy "Gold Forever".

Czytaj także