18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już nie "kopsnie drina"

Nie żyje Wiesław Wszywka. Odszedł legendarny youtuber

Wojciech Kozicki
18.10.2021  20:58
Nie żyje Wiesław Wszywka. Odszedł legendarny polski youtuber
Nie żyje Wiesław Wszywka. Odszedł legendarny polski youtuber Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Niestety, potwierdzono bardzo smutną wiadomość. Słynny polski youtuber Wiesław Wszywka nie żyje. Jego testy alkoholi są wręcz kultowe w polskim internecie. Bez niego będzie jakoś smutniej.

Wiesław Wszywka, a tak naprawdę Wiesław Janiszyn, zmarł. Jak ujawnia portal wmeritum.pl, gwiazdor programu „Kopsnij Drina”, który przed kamerą degustował trunki i przeprowadzał testy alkoholi, odszedł bezpowrotnie. Informację o śmierci youtubera potwierdził jego przyjaciel Naffnaff.

Wiesław Wszywka nie żyje. Nikt nie przetestuje alkoholu tak jak on!

Gdy YouTube usunął filmy z testami alkoholi, Wiesław Wszywka opowiadał m.in. o grzybobraniu oraz testował nietypowe produkty spożywcze. 12 grudnia 2017 roku autor kanału poinformował o zakończeniu współpracy z Wiesławem Wszywką. Widzowie nie zapomnieli jednak o swoim idolu, zbierając dla niego pieniądze na remont mieszkania i operację oka.

Zmarł Wiesław Janiszyn wśród internautów znany jako Wiesław Wszywka. Razem z Wieśkiem podczas naszej wspólnej działalności filmowej (seria filmów Kopsnij Drina i Apropo Defacto) przeżyłem mnóstwo niezapomnianych chwil. Wieśka zapamiętam jako wyjątkowo szczerą, pozytywną i uśmiechniętą osobę, która pomimo swoich słabości i wad potrafiła nas rozbawić do łez. Wiesiek zawsze powtarzał że: "lepiej żartować, niż chorować" i żeby ludzi miło go wspominali. Na pewno będziemy! Do zobaczenia Wiesiu!- napisał Naffnaff na Facebooku. (pisownia oryginalna)