18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka tragedia

Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz miał 34 lata

22.12.2021  08:07
Żora Korolyov nie żyje. Zmarł nagle w wieku 34 lat.
Żora Korolyov nie żyje. Zmarł nagle w wieku 34 lat. Fot: TRICOLORS/East News

Żora Korolyov był tancerzem, którego talent rozbłysnął najjaśniej w programie "Taniec z Gwiazdami". 34-latek zmarł nagle. W sieci pożegnała go narzeczona. Mężczyzna osierocił 10-letnią córkę.

Fani talentu tego zdolnego tancerza, który karierę rozwijał na początku świetności programu "Taniec z Gwiazdami" długo w to nie uwierzą. Doszło do gigantycznej tragedii.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Żora Korolyov zmarł nagle, pozostawiając w rozpaczy przede wszystkim swoją narzeczoną i 10-letnią córkę. Fani na początku byli przekonani, że informacja o jego śmierci to dramatyczna pomyłka albo wybitnie okrutny żart. Niestety, jest to prawda.

Żora Korolyov nie żyje. Miał 34 lata

O śmierci tancerza znanego z programu "Taniec z Gwiazdami" jako pierwszy w sieci poinformował Czadoman, który znał się mężczyzną prywatnie. "To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie..." - napisał muzyk.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł

- ujawnia informatorka "Super Expressu". 

Za pomocą mediów społecznościowych Żorę pożegnała również jego narzeczona, Ewelina Bator potwierdzając przy okazji te niesamowicie tragiczne informacje. Żora Korolyov miał w chwili śmierci zaledwie 34 lata.

To również "Super Express" podał prawdopodobną przyczynę śmierci Żory Korolyov, którą miało być zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz zmarł mimo podjętej reanimacji.

Czytaj także