18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zagrał kultowe role

Zmarł aktor Jack Kehler. Przegrał z chorobą

Wojciech Kozicki
10.05.2022  11:51
Zmarł aktor z filmu "Big Lebowski". Nie żyje Jack Kehler
Zmarł aktor z filmu "Big Lebowski". Nie żyje Jack Kehler Fot: Shutterstock/Joanna Dorota

Niestety, dotarła do nas smutna i tragiczna wiadomość. Potwierdzono, że nie żyje słynny aktor filmowy i serialowy Jack Kehler. Był znany z takich produkcji jak m.in. "Big Lebowski", "Kości" czy "Faceci w czerni II". Jaka była przyczyna śmierci? Gwiazdor przegrał walkę ze straszną chorobą.

Nie żyje aktor Jack Kehler. Serwis Deadline potwierdził, że artysta zmarł 7 maja 2022 roku. Wiadomość o śmierci Kehlera potwierdził syn aktora - Eddie Kehler. Ujawnił, że aktor odszedł do wieczności w szpitalu Cedars Sinai Medical Center w Los Angeles w wyniku komplikacji spowodowanych białaczką.

Nie żyje Jack Kehler. Zmarł aktor z serialu "Mad Men"

Jack Kehler zmarł w wieku 75 lat. Urodził się 22 maja 1946 roku w Filadelfii, skąd przeprowadził się do Nowego Jorku w celu zrealizowania marzeń o karierze w branży filmowej. Udało mu się, a wkrótce pojawił się w takich produkcjach jak m.in. "Rok smoka", "Fresno", "Detektyw Hunter", "Cagney i Lacey", "Krwawy klejnot", "Moment krytyczny", "Prawnicy z Miasta Aniołów", "Kocham cię na zabój", "Detektyw w sutannie", "Dragnet", "Paradise, znaczy raj", "Na fali", "Białe piaski", "Opowieści z krypty", "Star Trek: Stacja kosmiczna", "Prawdziwe przygody mamy morderczyni", "Przystanek Alaska", "Wodny świat", "Babilon 5", "The Invaders", "Sliders - Piąty wymiar", "Zagubiona autostrada", "Morderstwo", "Ostry dyżur", "Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy", "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze", "Tajne przez poufne", "Jak pan może, panie doktorze?", "Potyczki Amy", "Anioł ciemności", "Siódme niebo", "Randka z gwiazdą", "Detektyw Monk", "Dowody zbrodni", "Mentalista", "Mad Men", "Agenci NCIS: Los Angeles" oraz "Człowiek z Wysokiego Zamku". W sumie zagrał ok. 170 ról.

Studiował w The Actors Studio pod okiem Sanforda Meisnera i Wynna Handmana. Jako 24-latek zadebiutował na deskach nowojorskich teatrów. Przed kamerą po raz pierwszy wystąpił w roku 1983 w filmie science fiction "Dziwni najeźdźcy". Pierwszym serialem z udziałem Kehlera była produkcja z 1986 roku pod tytułem "Posterunek przy Hill Street" – przypomina Radio ZET.

Największą popularność przyniosła mu rola właściciela mieszkania w filmie "Big Lebowski". Swoim talentem okrasił też takie filmowe hity jak „Faceci w czerni II”. Lśnił także w serialu „Kości”. Wkrótce zobaczymy go też w filmie "The Platinum Loop".

logo Tu się dzieje