18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miała 61 lat

Nie żyje wspaniała aktorka. Zginęła w tragicznym wypadku

28.06.2022  10:17
Znana aktorka nie żyje. Utonęła w czasie pływania
Znana aktorka nie żyje. Utonęła w czasie pływania Fot: Shutterstock

Bardzo smutna wiadomość dotarła z USA. W niedzielny poranek w wyniku tragicznego wypadku zmarła popularna aktorka Mary Mara. Kobieta miała 61 lat.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w mieście Cape Vincent w USA. Aktorka Mary Mara udała się na weekend do swojej siostry, w niedzielę rano poinformowała ją, że wychodzi poćwiczyć. Do domu już nie wróciła. Jej ciało znaleziono tego samego dnia w rzece Świętego Wawrzyńca.

W sprawie śmierci aktorki wszczęto śledztwo. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, a jako przyczynę podaje się nieszczęśliwy wypadek w czasie pływania. Ciało artystki zostanie poddane sekcji zwłok, która pomóc ma w ustaleniu przebiegu zdarzeń i określeniu dokładnej przyczyny zgonu.

Mary Mara nie żyje

Śmierć artystki potwierdził już jej agent Craig Dorfman. - Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie poznałem w życiu. Wciąż pamiętam, jak widziałem ją na scenie w 1992 roku w "Mad Forest" na Broadwayu. Była elektryzująca, zabawna i prawdziwa. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakować. - przekazał w oficjalnym oświadczeniu.

Mary Mara karierę aktorską rozpoczęła w 1989 roku w filmie "The Preppie Murder". Zagrała w ponad 80 filmach i serialach. Znana jest z takich produkcji jak "Ostry dyżur", "Siódme niebo" czy "Ally McBeal".