18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odszedł tak młodo

Nie żyje finalista „Idola”. Znamy przyczynę śmierci 23-latka

13.10.2022  09:02
Nie żyje finalista "Idola"
Nie żyje finalista "Idola" Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Gwiazdor amerykańskiej wersji „Idola” zmarł w środę (12.10) w wypadku samochodowym. Willie Spence miał zaledwie 23 lata.

Znany z finału 19. edycji amerykańskiego „Idola” William Spence zmarł w wypadku drogowym w stanie Tennessee. O śmierci poinformowała jego przyjaciółka Katharine McPhee, z którą występował na scenie. Gwiazdor miał zaledwie 23 lata.

Dziś wieczorem dostałam bardzo tragiczne wieści. Słodki Willie Spence zmarł w wypadku samochodowym. Miał tylko 23 lata. Życie jest tak niesprawiedliwe i nic nie jest nigdy obiecane. Niech Bóg ma cię w opiece, Willie. To była przyjemność śpiewać z tobą i poznać cię

- napisała McPhee

Willie Spence – to był dopiero początek kariery

Willie Spence zyskał sławę w programie „Idol”. I choć nie wygrał, lecz zajął drugie miejsce, publiczność pokochała jego głos i wielki talent sceniczny. Zaczął koncertować w Stanach Zjednoczonych i Europie, a w listopadzie miał mieć koncert w Londynie.

Kariera Spence’a zapowiadała się bardzo obiecująco, to był dopiero początek jego drogi. Niestety już nigdy nie dowiemy się, co mógł jeszcze pokazać światu.

Czytaj także