18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boże, oszalałeś?

Nie żyje gwiazda "Mam Talent". Wielka tragedia

Wojciech Kozicki
24.10.2022  10:01
Nie żyje gwiazda "Mam Talent". Piękny głos anioła, wielka tragedia
Nie żyje gwiazda "Mam Talent". Piękny głos anioła, wielka tragedia Fot: Albin Marciniak/East News

 Nie żyje Zuri Craig. Odszedł słynny piosenkarz i finalista 10. edycji „Mam Talent”. Jego głosem był zachwycony Michael Buble. Miał tylko 44 lata! Boże, co ty wyprawiasz?

Nie żyje finalista „Mam Talent” i twórca internetowy Zuri Craig. Informację o śmierci 44-letniego wokalisty potwierdziła jego rodzina, prosząc o uszanowanie czasu żałoby. Przekazali, że zmarł w piątek 21 października. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Nie żyje Zuri Craig. Zmarł finalista Mam Talent

Zuri Craig miał 44 lata. Wielka kariera była tuż przed nim. W duecie z Jeffreyem Lewisem jako Craig Lewis Band, Zuri Craig wystąpił w 10. edycji "America's Got Talent" w 2015 roku. Gdy wykonali "I'm Goin' Down" Mary J. Blige, Michael Buble wykorzystał swój złoty przycisk. Ostatecznie zajęli 5. miejsce w finale amerykańskiego talent show.

Craig miał imponujące plany zawodowe i sukces w zasięgu ręki. W przyszłym miesiącu miał rozpocząć prace nad produkcją na żywo, "Soul Food Live". Był już gotowe reklamy, obsada, a wszystko zniweczyła śmierć.

Zuri Craig spełniał się także jako aktor. Współpracował również z reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym Tylerem Perrym. Zagrał u niego w komediodramacie "Madea's Big Happy Family", "A Madea Christmas", a także śpiewając w "Madea Gets a Job".

Z głębokim smutkiem ogłaszamy, że odszedł nasz ukochany syn, brat i przyjaciel, Zuri Craig – poinformowała rodzina Craiga.

Czytaj także