18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odchodzą młode gwiazdy

Nie żyje gwiazda serialu Netfliksa. Niespodziewana śmierć w młodym wieku

28.09.2022  09:46
Nie żyje kanadyjski aktor
Nie żyje kanadyjski aktor Fot: Joanna Dorota/Shutterstock

Kanadyjski aktor znany z produkcji Netfliksa, Robert Cormier, zmarł w wieku 33 lat. Grał m.in. w serialach „Amerykańscy bogowie”, „Zaklinacze koni” czy „Slasher”. Co było przyczyną jego śmierci?

Serwis Deadline podał informację o śmierci młodego aktora, powołując się na instagramowy post producentów serialu „Zaklinacze koni”. W ostatnim czasie Robert Cormier był ulubieńcem publiczności, która śledziła go w serialu Netfliksa. Jak na razie nie została podana przyczyna jego śmierci.

Robert Cormier – wschodząca gwiazda telewizji

Robert Cormier był Kanadyjczykiem, urodził się w Toronto w 1989 roku. Ukończył nie tylko szkołę filmową, ale zdobył również dyplom z zakresu inżynierii. Przez krótki czas studiował także ekonomię, lecz rzucił naukę, aby skupić się na karierze aktorskiej. Zadebiutował w 2008 roku w filmie „Four 1 Liberation Front”.

Cormier wsławił się m.in. rolą w serialu „Slasher” produkcji Netfliksa, a w 2021 roku dołączył do obsady „Zaklinaczy koni”, popularnego w Ameryce serialu o rodzinie prowadzącej ranczo. Zdążył zagrać w 20 produkcjach.