18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktorka nie żyje

Zmarła gwiazda Netflixa. Nagła śmierć w młodym wieku

Wojciech Kozicki
12.07.2022  08:43
Nie żyje gwiazda Netflixa Busisiwe Lurayi. Dlaczego młoda aktorka zmarła nagle?
Nie żyje gwiazda Netflixa Busisiwe Lurayi. Dlaczego młoda aktorka zmarła nagle? Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Wielka i niespodziewana tragedia. W młodym wieku nagle zmarła aktorka znana z hitu Netflixa "Jak zepsuć święta: Wesele". Nie żyje Busisiwe Lurayi. Jaka była przyczyna śmierci Netflixa?

Nie żyje pochodząca z RPA gwiazda serialu Netflix Busisiwe Lurayi. Niespodziewanie odeszła 10 lipca 2022 roku. Wiadomo, że była młodą osobą, choć jej oficjalny wiek nie jest publicznie znany. Jak podaje portal Deadline, o śmierci aktorki poinformowała reprezentująca ją agencja Eye Media Artists. Wiadomo również, że osierociła nastoletnią córkę.

Nie żyje gwiazda Netflixa. Zmarła Busisiwe Lurayi

Przyczyna śmierci aktorki z Netflixa wciąż nie została ustalona. Bliscy nadal czekają na raport z sekcji zwłok. Wiadomo jedynie, że „aktorka zmarła nagle”.

Busisiwe Lurayi zadebiutowała w roku 2005 w serialu "City Ses'la", a następnie pojawiła się w serialach „Ostry dyżur”, "Wild at Heart", "Sokhulu and Partners II", "S.I.E.S.", "Ses' Top La" i "Vutha". W 2020 roku zdobyła popularność grając w produkcji Netflixa "Jak zepsuć święta: Wesele". Wcielała się w nim w główną bohaterkę o imieniu Tumi. Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem tego serialu i nie wiadomo jak platforma streamingowa poradzi sobie ze śmiercią aktorki.

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu naszej ukochanej Busisiwe Lurayi. Busisiwe zmarła nagle i w niedzielę 10.07.2022 roku. Jej śmierć została stwierdzona w jej domu przez personel medyczny. Przyczyna zgonu jest wciąż nieznana, ponieważ czekamy na wyniki raportu z sekcji zwłok. Z pokorą prosimy, abyście uszanowali czas na pogodzenie się z tą tragiczną wiadomością. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Udzielimy dalszych informacji, gdy tylko będą one dostępne – poinformowano na Instagramie.

logo Tu się dzieje