18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy kochali jej przeboje

Nie żyje gwiazda disco polo. Tragiczna wiadomość

Wojciech Kozicki
13.04.2022  09:36
Nie żyje gwiazda disco polo. Zmarła Agnieszka Mazurek z Lider Dance
Nie żyje gwiazda disco polo. Zmarła Agnieszka Mazurek z Lider Dance Fot: Shutterstock/Joanna Dorota

Tragiczna wiadomość dla fanów muzyki disco polo. W młodym wieku zmarła utalentowana i piękna wokalistka Agnieszka Mazurek. Była znana z aktywności w zespole Lider Dance. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Wokalistka disco polo Agnieszka Mazurek nie żyje. Śmierć gwiazdy zespołu Lider Dance została potwierdzona w mediach społecznościowych wspomnianej grupy muzycznej. Ujawniono, że artystka odeszła 12 kwietnia 2022 roku.

Zmarła Agnieszka Mazurek. To koniec zespołu Lider Dance?

Agnieszka Mazurek dołączyła do zespołu Lider Dance w 2014 roku, a więc 10 lat po jego założeniu przez Marcina Madajskiego i Marcina Tomczyka. To właśnie z Agnieszką Mazurek wrócili do koncertowania, a fani mogli na żywo usłyszeć takie przeboje disco polo jak m.in. „Zaczarowałaś mnie” i „Tak bardzo kocham”. Ich przygoda zaczęła się rewelacyjnie m.in. występem na Festiwalu w Ostródzie

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach – przekazał zespół Lider Dance na Facebooku.

Lider Dance - Zaczarowałaś mnie (Official Video)

Lider Dance - Tak Bardzo Kocham (Official Video)