18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Nie żyje gwiazdor TVP i TVN. Zmarł tuż przed 38. urodzinami

12.08.2021  13:27
Nie żyje Łukasz Mojecki
Nie żyje Łukasz Mojecki Fot: Shutterstock

Łukasz Mojecki, gwiazdor programów TVP i TVN, zmarł chwilę przed swoimi 38. urodzinami. Fani są głęboko wstrząśnięci i nie mogą w tę tragedię uwierzyć. Niestety, mężczyzna nie zdołał pokonać ciężkiej choroby. 

Łukasz Mojecki miał za sobą i przed sobą wielką karierę w najbardziej znanych, polskich telewizjach — TVP i TVN. Na początku swojej drogi mężczyzna podbił serca widzów w programie "Bitwa na głosy", w którym był członkiem drużyny Andrzeja Piasecznego.

Gwiazdor TVP i TVN nie żyje

Wielu widzów kojarzy go z takich programów, jak: "Jaka to melodia" czy "Pytanie na śniadanie". Łukasz Mojecki wystąpił także w "Dzień dobry TVN". Prowadził również własną audycję na antenie Radia Rekord. Kiedy wydawało się, że wszystko idzie jak najlepiej — do fanów dotarła tragiczna wiadomość.

Łukasz Mojecki zmarł niedługo przed swoimi 38. urodzinami. W sieci nie została podana dokładna przyczyna śmierci, ale wiadomo, że mężczyzna zmagał się z ciężką chorobą. Pogrążona w rozpaczy rodzina nie może się z tym pogodzić. O dramacie fanów poinformowali koledzy z pracy zmarłego.

Odszedł Łukasz Modżo Mojecki. Łukasz Mojecki był wokalistą, znanym między innymi z programu "Bitwa na głosy". Od maja na antenie Radia Rekord prowadził audycję Rekord Music Tour razem z Darkiem Janikiem. Odszedł po trudnej walce z chorobą. 30 sierpnia skończyłby 38 lat. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu... Odszedłeś, ale Twoja muzyka zostanie z nami

- pożegnali go przyjaciele.

Wielkie wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich pana Łukasza.

Czytaj także