18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre doniesienia

Nie żyje gwiazdor "Z Archiwum X". "Był fenomenalnym człowiekiem"

20.05.2022  09:05
Gwiazdor amerykańskiego kina miał 75 lat
Gwiazdor amerykańskiego kina miał 75 lat Fot: hafakot/Shutterstock

Zmarł ceniony, amerykański aktor znany z "Ostrego dyżuru", "Piłkarskiego pokera" oraz "Z archiwum X". John Aylward miał 75 lat. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana.

John Aylward nie żyje. Przykrą informację o śmierci aktora przekazał przyjaciel i agent zmarłego 75-latka.

Byłem zszokowany. Był wspaniałym aktorem i fenomenalnym człowiekiem. Był wymarzonym klientem, przyjacielem i wymarzoną osobą – poinformował Mitchell K., przyjaciel Aylwarda.

Przyczyny śmierci amerykańskiego gwiazdora nie zostały jeszcze ujawnione. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne, szczere kondolencje składane przez fanów.

John Aylward - kim był?

John Aylward przygodę z aktorstwem rozpoczął w latach 70. XX wieku. Początkowo występował na deskach teatru, a swój pierwszy debiut przed kamerą zaliczył w 1976 roku. Aktor przez lata zdobywał uznanie widzów, a największą popularność zdobył w latach 90. ubiegłego wieku. To wtedy zgrał w "Przystanku Alaska", "Ostrym dyżurze" czy "Z archiwum X".

Zarówno amerykańscy, jak i polscy widzowie kojarzą go z produkcji takich jak "Armageddon", "Ścigany", "Gwiezdne wrota", "CSI Kryminalne zagadki Las Vegas', a także "American Horror Story". Artysta zakończył karierę w 2020 roku.