18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zrozpaczeni

Nie żyje gwiazdor serialu "Przyjaciele". "Był kimś wyjątkowym"

08.05.2022  15:01
Nie żyje gwiazdor amerykańskich seriali
Nie żyje gwiazdor amerykańskich seriali Fot: Wijak Polin/Shutterstock

Odszedł amerykański aktor znany z serialów takich jak "Przyjaciele" czy "Pohamuj entuzjazm". Mike Hagerty miał 67 lat. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana.

Mike Hagerty nie żyje. Informację o śmierci jego przekazała Bridget Everett, przyjaciółka z planu serialu "Somebody, Somewhere", .

Rodzina Michaela G. Hagerty z ogromnym żalem zawiadamia o jego śmierci. Uwielbiana postać, miłość do Chicago i rodziny były kamieniami węgielnymi jego życia. Mike, oddany mąż, pozostawił żonę Mary Kathryn, siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i córkę Meg. Będzie nam go bardzo brakowało - napisała na Instagramie.

Przyczyna śmierci gwiazdora na tę chwilę nie została jeszcze ujawniona. Hagety zmarł 5 maja w swoim domu w Los Angeles.

Mike Hagerty miał 67 lat

Mike Hagerty swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynał od udziału w grupach improwizacyjnych. Następnie zdobył pierwsze role telewizyjne i filmowe.

Fani "Przyjaciół" znają go jako pana Treegera, dozorcę budynku, zamieszkiwanego przez głównych bohaterów. Aktor kojarzony jest również z rolami komediowymi. Zagrał w "The George Carlin Show" oraz "Lucky Louie".

Artysta pojawiał się także w hitach takich jak "Ostry dyżur", "Świat według Bundych", "Poślubiłem morderczynię", "Somebody, Somwhere" i "Austin Power: Szpieg, który nie umiera nigdy".