18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje królowa Hollywood. Fanom łzy kręcą się w oczach

23.09.2020  09:26
Nie żyje Jackie Stallone
Nie żyje Jackie Stallone Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje Jackie Stallone, matka znanego aktora Sylwestra Stallone. Królowa Hollywood zmarła w wieku 98 lat, otoczona miłością bliskich jej osób. O śmierci kobiety poinformował jej syn, Frank.

Nie żyje Jackie Stallone, matka Sylwestra Stallone. Kobieta w chwili śmierci, o której poinformował jej inny syn - Frank, miała 98 lat. W ostatnich dekadach jej życia było głośno przede wszystkim o licznych operacjach plastycznych Jackie.

Za oceanem była nazywana królową Hollywood. Zasłynęła również jako promotorka walk kobiecego wrestlingu, osobowość telewizyjna, gwiazda brytyjskiej wersji Big Brothera i ekspertka w dziedzinie astrologii. Miała bardzo bogate życie, w wielu aspektach.

Nie żyje Jackie Stallone, królowa Hollywood

Młodszy syn kobiety, Frank, poświęcił wiele miejsca w internetowym wpisie na uczczenie zmarłej matki. Czytając jego słowa, nie sposób się nie wzruszyć. Widać w nich ból syna, który stracił najbliższą mu osobę.

Dziś rano ja i moi bracia straciliśmy naszą mamę, Jackie Stallone. Była matką czwórki dzieci: Tommy'ego, Sylvestra, Frankiego i Toni Ann. Była wspaniałą kobietą, codziennie trenowała i była pełna odwagi. Zmarła we śnie - dokładnie tak, jak sobie życzyła. (...) Miała doskonałą pamięć aż do samego końca. Nigdy nie udawało kogoś, kim nie była. Sylvester opiekował się nią niczym królową całe swoje życie. Nigdy już nie będę w stanie do niej zadzwonić ani wysłuchać, jak krytykuje to, że się nie ożeniłem. Wszyscy ją kochaliśmy i jej dusza zostanie z nami na zawsze. Będziemy za Tobą tęsknić mamusiu

- napisał Frank Stallone.

W ostatnich latach życia Jackie Stallone często bywała na prasowych ściankach i zajmowała się dbaniem o siebie. Jeszcze rok temu fotoreporterzy przyłapali ją na porannym treningu, który był podobno częścią jej codziennej rutyny.

Współczujemy całej rodzinie tej straty. Nie można odmówić Jackie tego, że była barwnym ptakiem na scenie życia.

Przeczytaj więcej
Komentarze