18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Nie żyje młoda polska modelka. Odeszła w wieku 31 lat

03.02.2022  18:43
Polska modelka nie żyje
Polska modelka nie żyje Fot: rafa jodar/Shutterstock

Nie żyje znana na świecie polska modelka. Agnes Sokołowska współpracowała z największymi projektantami mody. Jej zdjęcia można było oglądać w "Vogue", "Harper's Bazaar" czy "Elle". Przyczyna śmierci 31-latki nie jest znana.

Agnes Sokołowska nie żyje. Przykrą wiadomość o jej śmierci przekazał w mediach społecznościowych jej przyjaciel Dj Toby Dee. Muzyk napisał wzruszający list poświęcony zmarłej przyjaciółce.

Spoczywaj w pokoju. Nie znajduję właściwych słów, żeby opisać, jak bardzo czuję się załamany. Czas jednak przerwać milczenie i wyjawić straszną prawdę. Pociesza mnie Bella, która śpi na moich kolanach. Nie mogę uwierzyć, że ten koszmar naprawdę się wydarzył - napisał Dee.

Sokołowska od lat zajmowała się branżą modową, pracując głównie za granicą. Na co dzień przebywała w Hamburgu, gdzie współpracowała z agencją Modelwerk. Modelkę można było podziwiać w magazynach "Vogue", "Harper's Bazaar" czy "Elle".

Kim była Agnes Sokołowska

Agnes Sokołowska urodziła się w 1990 roku. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie, dzięki czemu bardzo szybko zainteresowali się nią najwięksi, zagraniczni projektanci.

Modelka występowała na pokazach Alexandra Wanga, Thoma Browna czy Philippa Pleina. Współpracowała też z Saint Laurent, Marc Jacobs czy Givenchy.

Byłaś dla nas jak najlepsza przyjaciółka i będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Zawsze będziesz miała szczególne miejsce w naszych sercach. Już za tobą tęsknimy. Spoczywaj w pokoju - napisała agencja Modelwerk.

Bliscy wspominają Agnes Sokołowską jako osobę silną, charyzmatyczną oraz pełną humoru. Przyczyna jej śmierci nie jest jeszcze znana.

Czytaj także