18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Nie żyje młody muzyk. Zginął tragiczną śmiercią

07.06.2021  12:59
Nie żyje raper
Nie żyje raper Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje OTF Dthang. Zginął tragicznie, kiedy został postrzelony w głowę. Zajmował się głównie rapem, prywatnie był bratem Lil Durka. Fani nie mogą się pogodzić z jego tragiczną śmiercią.

Raper i brat Lil Durka - OTF Dthang nie żyje. Amerykańskie media informują o tym, że mężczyzna został postrzelony w głowę. Do tragedii miało dojść w miniony weekend przed jednym z klubów w Chicago.

OTF Dthang nie żyje

OTF Dthang miał w chwili śmierci zaledwie 32 lata. Tuż po postrzale okazało się, że młody mężczyzna zginął na miejscu. Na ten moment służby nie zdradzają więcej szczegółów na temat śmierci młodego rapera. Śledztwo trwa.

Nieznane i nieujawnione są również wyniki sekcji zwłok OTF Dthanga. 

Zamordowany mężczyzna był starszym bratem rapera Lil Durka, który zrobił znacznie większą od niego karierę. Podczas gdy 32-latek wciąż działał w świecie rapu, jego 5 lat młodszy krewny wydał już sześć albumów studyjnych i miał okazję współpracować z wieloma znanymi gwiazdami. Nagrał m.in. hit „Laugh Now Cry Later” z Drakiem, za który raperzy otrzymali aż dwie nominacje do nagrody Grammy. 

Głęboko współczujemy rodzinie zmarłego mężczyzny.

Czytaj także
Przeczytaj więcej