18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani wstrząśnięci

Nie żyje młody raper z Polski. Miał 24 lata

03.12.2021  14:27
Nie żyje młody raper z Wrocławia
Nie żyje młody raper z Wrocławia Fot: afa jodar/Shutterstock

Stowarzyszenie Wielki Śląsk poinformowało o śmierci 24-letniego Macieja Idzika, wiernego kibica oraz utalentowanego rapera. Młody mężczyzna walczył o życie po wypadku samochodowym, do którego doszło na autostradzie A4 w okolicach węzła Brzezimierz.

Nie żyje 24-letni Maciej Idzik, młody raper i kibic Śląska Wrocław, który zginął w wypadku samochodowym podczas powrotu z meczu Pucharu Polski. Informację o jego śmierci przekazała na Facebooku grupa kibiców.

Dzisiaj dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nasz Brat z trybun Maciej Idzik zginął w wypadku samochodowym. Wczoraj z grupą kolegów w Lublinie wspierał Motor w Pucharze Polski. Gdy dzisiaj wracali do Wrocławia miał miejsce tragiczny wypadek. Niestety Maciek zginął na miejscu. Miał 24 lata. Stowarzyszenie Wielki Śląsk w imieniu wszystkich kibiców składa najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Maćka - napisali Śląska Wrocław.

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek rano na autostradzie A4. Auto osobowe BMW z impetem uderzyło w naczepę jadącego z przodu tira. W wypadku najbardziej ucierpiał 24-latek, którego ratownicy przetransportowali do szpitala śmigłowcem LPR. Niestety, tam mężczyzna zmarł.

Maciej Idzik nie żyje

Kibice Śląska Wrocław szykują zmarłemu wyjątkowe pożegnanie. Podczas piątkowego meczu z Górnikiem Zabrze wszyscy mają założyć czarne ubrania, a do 24. minuty mecz będzie odbywał się bez dopingu. Maciej Idzik od kilku lat rozwijał karierę muzyczną pod pseudonimem PRS KWŚ.

Najpopularniejszym utworem zmarłego 24-latka jest "Presja otoczenia", nagrana w 2019 roku. Klip na portalu YouTube ma już ponad 40 tysięcy odsłon.

logo Tu się dzieje