18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wschodząca gwiazda bluesa

Nie żyje młody muzyk. "Problemy zdrowotne"

Wojciech Kozicki
05.07.2022  10:44
Nie żyje muzyk Tristan Goodall. "Problemy zdrowotne"
Nie żyje muzyk Tristan Goodall. "Problemy zdrowotne" Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Fani muzyki w żałobie, zapadła smutna cisza. Potwierdzono, że w młodym wieku zmarł muzyk i współzałożyciel popularnego zespołu The Audreys. Nie żyje Tristan Goodall.

Zmarł słynny australijski gitarzysta Tristan Goodall. Ujawniono, że w minione weekend odszedł artysta z zespołu The Audreys. Doniesienia o śmierci muzyka potwierdziła jego koleżanka z zespołu, Taasha Coates. To tym bardziej wstrząsająca śmierć ze względu na wiek muzyka. Miał tylko 48 lat.

Nie żyje Tristan Goodall. Śmierć młodego muzyka

Jaka była przyczyna śmierci Goodalla? Oficjalnie nie została ujawniona, ale wiadomo, że gitarzysta z zespołu The Audreys od wielu miesięcy zmagał się z problemami zdrowotnymi. To właśnie one zmusiły go do odejścia z zespołu w 2021 roku.

Pomimo naszych największych nadziei na jego wyzdrowienie straciliśmy w weekend naszego drogiego Tristana. Tristan coś we mnie dostrzegł. Gdy zaczęliśmy razem grać i pisać piosenki, otworzył się zupełnie nowy świat – napisała Taasha Coates w mediach społecznościowych.

Zespół The Audreys powstał w 2004 roku. Grupa grająca bluesa i muzykę folkową za debiutancki album otrzymała nagrodę ARIA Music Awards. Ich ostatnia płyta „'Til My Tears Roll Away” ukazała się w 2014 roku.

The Audreys 10 - Comfort Me [Live @ The Gov 16-Oct-2010]

Czytaj także