18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Umarła w dramatycznych okolicznościach

Nie żyje uczestniczka X-Factor. Jej występ przeszedł do historii

29.11.2019  09:49
Nie żyje uczestniczka X-Factor. Jej występ przeszedł do historii
Nie żyje uczestniczka X-Factor. Jej występ przeszedł do historii Fot: Youtube

X-Factor przyniósł jej ogromną popularność. Nic dziwnego. Występ Ariel Burdett to coś, czego stanowczo nie da się zapomnieć. Niestety, kobieta zmarła w dramatycznych okolicznościach. 

X-Factor otworzył Ariel Burdett drzwi popularności. Jej kontrowersyjny występ w amerykańskiej edycji programu przeszedł do historii i sprawił, że znalazła wielu naśladowców w internecie.

Po występie w X-Factor stała się prawdziwą gwiazdą internetu. W 2008 roku precastingi należały do niej. Ariel weszła do pokoju jurorów z przytupem, na wejściu zdejmując numer castingowy i oświadczając, że "jest człowiekiem a nie numerem".

W X-Factor była hitem. Umarła w straszny sposób

Jurorom nie przypadł do gustu jej skrajnie emocjonalny występ. Simon Cowell wytknął jej, że był to prawdziwy, wokalny koszmar. Ariel wydawała się być jednak przekonana o tym, że poszło jej świetnie. Kłóciła się z jurorami do momentu, w którym interweniowała ochrona. Zdążyła im jeszcze rzucić przez ramię, że są głupi.

Tak przebojowa osoba zmarła w okolicznościach dramatycznych, niewyjaśnionych i wyjątkowo drastycznych. Jej przyjaciółka, Reza Bagheri, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że ciało Ariel zostało znalezione w jej domu. Kobieta leżała twarzą do ziemi i miała poderżnięte gardło.

Dochodzenie w tej sprawie ma się dopiero rozpocząć. 

Przeczytaj więcej
Komentarze