18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmarł młodo

Nie żyje uczestnik „Mam Talent”. Szokująca przyczyna zgonu

17.10.2022  14:36
Nie żyje uczestnik "Mam Talent" oraz "The Voice"
Nie żyje uczestnik "Mam Talent" oraz "The Voice" Fot: Martyn Jandula/Shutterstock, Instagram nolannealmusic

W wieku 41 lat zmarł uczestnik „Mam Talent” oraz „The Voice” Nolan Neal. Jego śmierć nastąpiła już 3 miesiące temu, w lipcu, lecz dopiero teraz poznaliśmy przyczynę.

Nolan Neal zasłynął udziałem w amerykańskich wersjach „Mam Talent” oraz „The Voice”. Jego głosem zachwycali się jurorzy – Alicia Keys, Miley Cyrus czy Adam Levine. W czasie śmierci miał zaledwie 41 lat i całą karierę przed sobą. Jaka była przyczyna zgonu? Czy dało się uniknąć śmierci muzyka?

Problemy z narkotykami

Ciało Nolana Neala znalazł jego współlokator, a o jego śmierci poinformował kuzyn Dylan Seals. Wówczas nie podawano przyczyny, być może ze względu na szacunek dla zmarłego i jego rodziny. Powodem zgonu było bowiem przedawkowanie narkotyków.

Choć sam Nolan Neal nie ukrywał przed światem, że ma problem z narkotykami, mogliśmy się jedynie domyślać, co stoi za jego śmiercią. Teraz portal „PageSix” podał, że udało się dotrzeć do informacji od koronera. W organizmie wokalisty znaleziono śmiertelną dawkę narkotyków. Zażył mieszankę m.in. morfiny, metamfetaminy, fentanylu i aceytlofentanylu. Rzecznik koronera zaznaczył jednak, że śmierć Neala była przypadkowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także