18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna strata

Nie żyje uczestnik "Mam Talent" i "Must be the music"

02.02.2022  21:00
Nie żyje Roman Gładyś. Podbijał serca widzów w programach rozrywkowych
Nie żyje Roman Gładyś. Podbijał serca widzów w programach rozrywkowych Fot: NewAfrica/Shutterstock

Zmarł Roman Gładyś, który był uczestnikiem takich hitowych programów, jak "Mam talent" i "Must be the music". Znana jest już data jego ostatniego pożegnania.

Roman Gładyś był weteranem programów typu talent show. Ceniony wynalazca i muzyk-amator znany był telewidzom z takich hitów rozrywkowych, jak m.in. "Mam talent" czy "Must be the Music. Tylko muzyka". 

Roman Gładyś pochodził z Grzybowej Góry. O jego śmierci informuje portal echodnia.eu. Uczestnik "Mam talent" i "Must be the music. Tylko muzyka" odszedł 30 stycznia 2022 roku w wieku 79 lat. 

Wiadomo już, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 3 lutego 2022 roku o godzinie 12.00 w parafii Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym. Mężczyzna spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym.

Nie żyje Roman Gładyś. Podbijał serca widzów w programach rozrywkowych

Roman Gładyś na antenie telewizji prezentował swoje umiejętności, nie tylko wokalne, ale i konstruktorskie. Poza "Mam talent" i "Must be the music" wystąpił w programach: „Tęczowy Music Box”, „Na każdy temat”, „Idź na całość”, „Telewizjer”, „Polak potrafi” czy „Ja tylko pytam” – przypomina o tym portal skarzyski.eu.

Roman Gładyś był emerytowanym pracownikiem miejskich wodociągów w Skarżysku-Kamiennej. Mężczyzna dał się poznać przede wszystkim jako zapalony muzyk-amator, wynalazca i społecznik. Ponadto był założycielem zespołu „Śpiewające Słoneczniki” oraz chóru „Romano”. Sam tworzył i udoskonalał instrumenty muzyczne. Wykonał około 200 nowatorskich projektów klawiatury i zapisów nutowych, konsultowanych i opiniowanych przez fachowców z Instytutu Pedagogiki Muzycznej w Warszawie

– podaje echodnia.eu.

Za swoje projekty był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał m.in. złotą odznakę Polskiego Stowarzyszenia Wynalazców i Racjonalizatorów. Z całego serca współczujemy pogrążonej w żalu rodzinie pana Romana.