18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalna tragedia

Nie żyje uczestnik programu "Warsaw Shore". Miał 24 lata

21.03.2022  13:47
Nie żyje uczestnik Warsaw Shore. Miał 24 lata
Nie żyje uczestnik Warsaw Shore. Miał 24 lata Fot: Instagram:@warsawshore_official

Nie żyje Dominik Raczkowski, które swego czasu był gwiazdą popularnego programu "Warsaw Shore". 24-letni mężczyzna nie przeżył wypadku.

Gdy śmierć upomina się o tak młode osoby, wszyscy jesteśmy wstrząśnięci. Z pewnością fani Dominika Raczkowskiego nawet na chwilę nie pomyśleli, że jego życie może się wkrótce zakończyć, ale tak się właśnie stało. Mężczyzna zmarł w wieku 24 lat.

Nie żyje Dominik Raczkowski, gwiazdor "Warsaw Shore"

Dominik Raczkowski to jeden z uczestników show MTV "Warsaw Shore". Znajomi 24-latka przekazali na jego Instagramie, że miał on wypadek - potrącił go samochód. Mimo heroicznej walki lekarzy o jego życie nie udało się uratować młodzieńca. Wypadek Dominika miał miejsce w sobotni wieczór. 

Po wydarzeniu odzywał się, komunikował, choć mówił, że nie może się ruszyć, bo go wszystko boli i nie czuje nic od pasa w dół

- relacjonują jego znajomi.

Początkowo Dominik Raczkowski faktycznie był przytomny. W szpitalu lekarze szybko uzgodnili, że potrzebna jest operacja. Nic jeszcze wtedy nie zapowiadało aż tak dramatycznego zakończenia.

W pewnym momencie zaczął się gorzej czuć, przyszedł w międzyczasie inny lekarz i poinformował, że nie wygląda to dobrze i zabrali go na blok operacyjny. Dominik dał nam telefon i powiedział, żebyśmy coś napisali do jego rodziny i poinformowali was co się dzieje w razie czego

- czytamy na instagramowym profilu zmarłego.

Na skutek wypadku doznał uszkodzenia kręgosłupa i pęknięcia czaszki. Był dwukrotnie reanimowany. Współczujemy z całego serca rodzinie zmarłego.