18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wiadomość

Nie żyje uwielbiany youtuber. Oglądały go miliony fanów

29.11.2021  17:40
Apetor nie żyje
Apetor nie żyje Fot: Nicvandum/Shutterstock

Nie żyje norweski youtuber Tor Eckhoff, który prowadził internetowy kanał o nazwie Apetor. 57-latek został odnaleziony przez nurków w zbiorniku wodnym nieopodal miejscowości Kongsberg (Norwegia).

Norweskie służby poinformowały, że w sobotę Tor Eckhoff został wyłowiony ze zbiornika wodnego nieopodal miasta Kongsberg. Mężczyznę zabrano do szpitala, lecz jego życia nie udało się uratować.

Według komunikatu policji 57-latek zmarł w wyniku utonięcia. Na miejscu zdarzenia znaleziono też przerębel, w którym prawdopodobnie pływał przed śmiercią.

Apetor nie żyje

Tor Eckhoff znany w Internecie jako Apetor działał w mediach społecznościowych od 2006 roku. Jego zabawne, często wręcz ekscentryczne filmy były śledzone przez fanów z całego świata. Najpopularniejszy klip 57-latka zdobył 94 mln wyświetleń.

Apetor zasłynął z nagrań, na których nurkował pod lodem, jeździł po zamarzniętych jeziorach lub biegał nago po śniegu. Nieodłącznym elementem filmów 57-latka była butelka wódki, którą mężczyzna popijał podczas wszystkich swoich wyczynów.

Jego ostatni film, opublikowany 22 listopada 2021 roku, nosi nazwę "I am Not Dead I am 57 Today". W przeszłości Eckhoff wygrał walkę z nowotworem jelita.

logo Tu się dzieje