18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i płacz

Nie żyje znany wokalista disco polo. Fani w rozpaczy

12.01.2022  14:51
Nie żyje znany wokalista disco polo.
Nie żyje znany wokalista disco polo. Fot: hafizi/Shutterstock

Nie żyje Stefan Dembowski, założyciel znanego zespołu Balkan Express. Fani muzyki disco polo doskonale znali tak jego osobę, jak i twórczość, którą po sobie zostawił. Nastał wśród nich czas smutku i żalu.

Nie żyje Stefan Dembowski, założyciel znanego zespołu Balkan Express. Muzyka, którą w ciągu swojego życia tworzył, była inspirowana głównie rytmami pochodzącymi z szeroko pojętych Bałkanów. Słowa współczucia złożyły już setki fanów artysty.

Zmarły Stefan Dembowski był artystą wielu talentów. Oprócz prezentowania umiejętności wokalnych, był też zdolnym instrumentalistą. Umiał grać na trąbce, instrumentach klawiszowych, a nawet na perkusji. Poza tym komponował i zajmował się aranżacją.

Stefan Dembowski nie żyje

Wraz z zespołem Balkan Express wykreował utwory takie jak: "Nasze róże", "Buzuki i my", "Mój miły Ladaco". Dawniej, piosenki te zajmowały wysokie miejsca na listach przebojów. O śmierci cieszącego się wielką sympatią fanów artysty poinformowała jego zrozpaczona rodzina.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 14.01.2022 r. Mszą Świętą w kościele Matki Bożej Zwycięskiej przy ulicy Podgórnej o godz. 10:00. Po mszy ceremonia pochówku na Cmentarzu Komunalnym nr. 2 im. Ofiar II Wojny Światowej w Toruniu przy skrzyżowaniu ulic Grudziądzkiej i Wielki Rów

- czytamy na Facebooku.

Bardzo współczujemy przede wszystkim ludziom, którzy Stefana Dembowskiego kochali.