18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie znoszą jej

Nienawiściometr pękł! To skrajnie nielubiana uczestniczka Big Brothera

18.09.2019  11:32
Nienawiściometr pękł! To skrajnie nielubiana uczestniczka Big Brothera
Nienawiściometr pękł! To skrajnie nielubiana uczestniczka Big Brothera Fot: Jakub Kaminski/East News

Big Brother ruszył i od razu podkręca atmosferę. Jedna z uczestniczek szczególnie nie przypadła do gustu widzom - nienawiściometr eksplodował. 

Big Brother był prawdziwym sukcesem - poprzednia edycja biła kolejne rekordy oglądalności. Nic dziwnego, że TVN zdecydował się na kolejną odsłonę popularnego show. Po ostatnim odcinku widać, że pewna uczestniczka totalnie nie przypadła do gustu widzom. 

Najbardziej nielubiana uczestniczka w historii programu Big Brother

Zgodnie z nową formułą programu, na początku tygodnia (a nie podczas live'a, jak to bywało dotychczas) nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali: Karolina, Przemek i Ola. Ta pierwsza wysławiła się wcześniej złośliwym komentarzem o Ukrainkach i nie przypadła do gustu tak uczestnikom show, jak i jego widzom.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Karolina niespodziewanie otrzymała immunitet, a program dobrowolnie chciał opuścić Przemek.

Mi ten program nic nie da. Ty jesteś młodą dziewczyną - argumentował swoją decyzję do Oli, która pozostała z nim na tej tonącej tratwie rozpaczy.

W mediach społecznościowych momentalnie zawrzało. Internauci postanowili dobitnie pokazać, co sądzą o Karolinie i napisali wiele zjadliwych komentarzy na jej temat w sieci.

Odechciewa mi się już oglądać ten program ze względu na nią, szkoda, że zdecydowaliście się na coś takiego - czytamy.

Ja proszę o rozpoczęcie petycji widzów, żeby ona odpala - napisał ktoś inny.

Wszystko ustawione widzę - stawia odważną tezę internauta.

Wygląda na to, że Karolina może się "cieszyć" statusem najbardziej nielubianej uczestniczki w historii wszystkich edycji. Gratulujemy tego "osiągnięcia".