18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się z nim dzieje?!

Niepokojąca przemiana Waldusia Kiepskiego. Aktor prosi o pomoc

Bartłomiej Ciepielewski
23.03.2021  16:04
Bartosz Żukowski przeszedł ogromną przemianę
Bartosz Żukowski przeszedł ogromną przemianę Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Bartosz Żukowski, znany jako Walduś z serialu "Świat według Kiepskich" niedawno przeszedł ogromną przemianę. W mediach społecznościowych krąży wideo, na którym widać niepokojące zmiany w wyglądzie aktora.

Bartosz Żukowski poza planem niechętnie udziela się w mediach. Aktor stroni od reklam, wywiadów, a nawet imprez. Niedawno fani ponownie mogli zobaczyć celebrytę na jednym z nagrań, opublikowanym w serwisie YouTube.

Żukowski wziął udział w wydarzeniu organizowanym przez "Pogotowie dla zwierząt". Aktor w kilkuminutowym klipie prosi o finansowe wsparcie nowego projektu oraz opowiada o przypadkach znęcania się nad zwierzętami.

Wielka przemiana Bartosza Żukowskiego

Nagranie zdobyło sporą popularność za sprawą komentarzy krytykujących niekorzystny wygląd aktora. Na klipie widać, że Bartosz Żukowski ma problemy z cerą, podkrążone oczy, niedbały zarost, a nawet ubytki w uzębieniu.

cycuuuu

Sądząc po wyglądzie, Pan Bartosz Żukowski też wygląda jakby żył w trudnych warunkach i wymagał pomocy - napisał jeden z fanów.

Część internautów obawia się, że aktor może zmagać się z chorobą, inni zarzucają zaniedbanie z powodu izolacji. Na szczęście aktor nie zamierza kończyć kariery i już niebawem zobaczymy go w nowych odcinkach"Kiepskich".