18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudna sytuacja

Co się dzieje z Krawczykiem? "Nie daje pieniędzy ani znaku życia"

Bartłomiej Ciepielewski
15.03.2021  14:12
Fani zaniepokojeni stanem Krzysztofa Krawczyka
Fani zaniepokojeni stanem Krzysztofa Krawczyka Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Nieobecność Krzysztofa Krawczyka zaniepokoiła wszystkich fanów. Rok temu piosenkarz zniknął z życia publicznego. Zerwał też kontakt z synem i byłą żoną, której wcześniej przekazywał pieniądze.

Kilkanaście dni temu Krzysztof Krawczyk zrezygnował z udziału w nagraniach programu "Szansa na sukces". Artystę zastąpiła żona oraz menadżer.

Krzysztof Krawczyk zerwał kontakt z bliskimi

Polski gwiazdor nie wychodzi z domu oraz unika kontaktu z przyjaciółmi. Sytuacja mocno zaniepokoiła fanów oraz bliskich piosenkarza.

Martwimy się o Krzyśka, to do niego niepodobne. Chcemy, żeby wiedział, że jeśli dzieje się coś złego, to zawsze może na nas liczyć - przekazali Sławek Kowalewski i Marian Lichtman, gwizdy zespołu Trubadurzy.

Krzysztof Krawczyk zerwał kontakt ze swoim synem. Krawczyk Junior obawia się o zdrowie ojca i deklaruje pomoc, jeśli byłaby taka potrzeba.

Stanem artysty zaniepokoiła się również jego była żona. Gwiazdor całkowicie o niej zapomniał i przestał ją wspierać finansowo. Wcześniej Grażyna Adamus co miesiąc otrzymywała kwotę 1000 złotych.

Teraz nie daje ani pieniędzy, ani znaku życia. Nie mam pretensji o pieniądze, ale chciałabym wiedzieć co, albo kto, stoi za tą decyzją i czy z Krzysztofem nie dzieje się coś złego - mówi Grażyna Adamus.

Do krążących plotek o złym stanie zdrowia artysty odniosła się jego żona, Ewa Krawczyk. Jak twierdzi, Krzysztof Krawczyk nie narzeka na zdrowie, natomiast jego nieobecność w mediach spowodowana jest obawą o zakażenie koronawirusem.

Boimy się po prostu. Ja też nie wychodzę, nie spotykamy się z nikim, nikogo do domu nie wpuszczamy. Dlaczego mamy się narażać? Oczywiście Krzysztof nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Nikt do nas nie przychodzi - stwierdziła Ewa Krawczyk.

Wiele mówi się o tym, że po zakończeniu pandemii Krzysztof Krawczyk wróci do koncertowania. Niestety na to fani będą musieli jeszcze sporo poczekać.