18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się dzieje?

Joanna Opozda prosi internautów o pomoc. Niepokojący wpis

22.02.2022  13:27
Joanna Opozda prosi o pomoc
Joanna Opozda prosi o pomoc Fot: VIPHOTO/East News

Najnowszy wpis Joanny Opozdy wywołał niemałe poruszenie na Instagramie. Aktorka bez wchodzenia w szczegóły poprosiła wszystkich swoich obserwatorów o modlitwę. 33-latka niedawno ujawniła, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Joanna Opozda postanowiła całkowicie zmienić swój styl życia i zadbać o zdrowie, po tym jak dowiedziała się o swojej ciąży. 33-latka rzuciła cukier, postawiła na aktywność fizyczną oraz zaczęła zdrowo gotować.

Jak dowiedziałam się o ciąży, byłam przeszczęśliwa i obiecałam sobie od razu, że zacznę się zdrowo odżywiać. Rzuciłam cukier, zaczęłam gotować, piec zdrowe ciasta na stewii, spacerować minimum kilometr dziennie i tak, te pierwsze dziesięć dni były zdrowym życiem – poinformowała celebrytka.

Jak ujawniła w rozmowie z Plotkiem, "później zaczęły się problemy zdrowotne, bardzo poważne". Aktorka większość czasu musiała spędzić w szpitalnym łóżku, na oddziale patologii ciąży.

Joanna Opozda prosi fanów o modlitwę

Joanna Opozda w najnowszym wpisie na Instagramie poprosiła obserwatorów o modlitwę. Krótka i tajemnicza wypowiedź zaniepokoiła internautów, którzy pamiętają jej wyznanie dotyczące problemów ze zdrowiem.

Proszę was wszystkich o modlitwę - napisała na InstaStory.

pryta

33-latka nie udostępniła dodatkowych informacji dotyczących tego, co mogło się stać. W tym samym czasie post opublikował też Antoni Królikowski, prosząc, by internauci trzymali kciuki za żonę oraz synka.

Czytaj także