18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepis na sukces?

Niesamowity talent SEKS-BOMBY. Potrafi... zatrzymać pocenie

09.07.2022  13:16
Heidi Klum ma niesamowity talent
Heidi Klum ma niesamowity talent Fot: Tinseltown/Shutterstock

Heidi Klum jest zdecydowanie międzynarodowym symbolem seksu. Jak się okazuje, przepiękna i przedsiębiorcza modelka ma pewien osobliwy talent. Potrafi zapanować nad swoją fizjologią!

Heidi Klum jest piękna, szczęśliwa, dojrzała, bogata i... utalentowana! Niemiecka supermodelka ma pewną zdolność, której każdy z nas mógłby jej pozazdrościć. Okazuje się, że kobieta, kiedy tylko tego pragnie... Potrafi zatrzymać pocenie!

Heidi Klum ma niesamowity talent

W dobie letnich upałów to z pewnością wielki talent. Być może to właśnie jemu Heidi Klum zawdzięcza zawrotną karierę w świecie mody. Poza sławą ma również całkiem niezłe szczęście w miłości - obecnie spotyka się z mężczyzną młodszym od niej o 16 lat.

Wszędzie tam, gdzie tego nie widać pocę się jak szalona. Ale na twarzy potrafię to zablokować. Po prostu mówię sobie "nie poć się na twarzy", bo nie chcę się świecić. I to działa

- wyznała z rozbrajającą szczerością.

Jako modelka z pewnością zawsze czuła presję w kwestii pocenia się. W końcu osoby zajmujące się fotomodelingiem wiedzą doskonale, jak wielka presja spoczywa zawsze na ich wątłych barkach. W tej sytuacji to nawet nie takie dziwne, że organizm potrafi zablokować pocenie.

Obecnie piękna Heidi Klum jest w tej chwili związana z Tomem Kaulitzem, młodszym od niej o 16 lat gitarzystą zespołu Tokio Hotel. Wcześniej była żoną piosenkarza, Seala, z którym ma troje dzieci: synów  Henry’ego i Johana oraz córkę Lou Sulolę. Klum jest też mamą Leni, która jest owocem jej małżeństwa z włoskim biznesmenem Flavio Briatorem.

Myślicie, że jej biletem na szczyt był właśnie osobliwy talent?

Czytaj także