18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna prawda

Nieuleczalnie chora Julia Wieniawa. Przekazała smutną wiadomość

04.10.2021  13:59
Julia Wieniawa choruje
Julia Wieniawa choruje Fot: Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa zmaga się z nieuleczalną chorobą autoimmunologiczną, która zaniedbana tragicznie wpływa na ciało. Młoda aktorka się jednak nie poddaje. Chociaż jej fani są zszokowani wiadomością, którą przekazała im za pośrednictwem TikToka, to ona sama dzielnie stawia czoła przeciwnościom losu.

Julia Wieniawa jest piękną aktorką, która wydaje się tryskać zdrowiem i entuzjazmem. Okazuje się, że młoda kobieta skrywa dramat, z którym musi mierzyć się sama. Gwiazda wypromowana przez TVP jest nieuleczalnie chora.

Julia Wieniawa jest nieuleczalnie chora

Ostatnio artystka na TikToku przekazała fanom smutną wiadomość o chorobie, z którą mierzy się od kilku lat. Wyjaśniła, że to za jej sprawą wyglądała dawniej inaczej niż dzisiaj. Aktorka walczy z hashimoto, czyli chorobą wynikającą z niedoczynności tarczycy.

W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face

- tłumaczy Julia Wieniawa.

Na swoim własnym przykładzie dziewczyna przekonała się, że regularne badania mogą ratować życie i zdrowie. Teraz zachęca do nich również swoich fanów. Jak wiadomo, zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, albo kwestia tego, jaką macie urodę, tylko po prostu kwestia choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem. Dlatego w momencie, kiedy ja promuję naturalność, a ktoś pisze mi, że mnie stać na zabiegi upiększające, to nieprawda. Ja sobie nigdy nic w życiu z twarzą nie zrobiłam, tylko po prostu zaczęłam się leczyć i zmieniłam swój tryb życia

- dodała na TikToku.

Chcecie być piękni? Zadbajcie o swoje zdrowie!

Czytaj także