18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niesmaczne?

Nieustraszony Norbi kpi z koronawirusa. Kurski go ochroni?

03.03.2020  15:03
Nieustraszony Norbi kpi z koronawirusa. Kurski go ochroni?
Nieustraszony Norbi kpi z koronawirusa. Kurski go ochroni? Fot: Jan Bielecki/East News

Norbi w TVP czuje się jak ryba w wodzie. Najwyraźniej praca w Telewizji Polskiej obudziła w nim nieznane dotąd pokłady odwagi. Piosenkarz bowiem kpi z koronawirusa.

Norbi od kilku miesięcy rozwija karierę w TVP. Czyżby czuł, że praca w Telewizji Polskiej daje mu nadprzyrodzone moce i immunitet chroniący od chorób? Piosenkarz kpi z koronawirusa, który od stycznia zbiera śmiertelne żniwo na świecie.

Norbi kpi z koronawirusa

Podczas gdy Polacy drżą przed epidemią, Norbi nie widzi najmniejszego problemu. Piosenkarz nie boi się koronawirusa, ale uważa, że cała ta spawa jest przesadnie mocno rozdmuchana. Chyba mógłby przybić sobie piątkę z Cezarym Pazurą, któremu również niedawno zebrało się na niesmaczne żarty z niebezpiecznej choroby. 

Byliśmy w Tajlandii w styczniu, byliśmy we Włoszech i to w Lombardii: Mediolan, Florencja, Bolonia. Za chwilę lecimy do Portugalii... Po prostu nie dajmy się zwariować. Wiadomo, że tam, gdzie są skupiska ludzkie, trzeba się troszeczkę ograniczyć i po prostu tam nie łazić, ale nie przesadzajmy

- mówi nonszalancko Norbi.

Dodatkowo piosenkarz jest oburzony, że przez wizytę w Tajlandii jego żonie odwołano wizytę u manicurzystki. 

Odwołano jej wizytę u manicurzystki, a powodem był fakt, że wróciliśmy z Azji. Szanuję, ale dla mnie to sprawa napompowana

- twierdzi zdegustowany.

Norbi jest przekonany, że Jacek Kurski działa lepiej niż mydło antybakteryjne, czy o co chodzi?

Czytaj także