18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prywatne obostrzenia

Niezaszczepieni nie zjedzą u Gessler. Nie wpuści ich

01.09.2021  14:51
Magda Gessler potępia antyszczepionkowców
Magda Gessler potępia antyszczepionkowców Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler nie zamierza wpuszczać do swoich restauracji osób niezaszczepionych! Chociaż w Polsce oficjalnie nie ma takiego obostrzenia, gwiazda TVN jest panią swoich biznesów i robi, co chce.

Magda Gessler jest gorącą orędowniczką szczepień na Covid-19. W Polsce wciąż potężne grono osób należy do tzn. koronasceptyków lub antyszczepionkowców i za żadne skarby nie zamierzają się oni poddać procedurze, która ratuje życia. Królowa TVN ma dla nich jasny przekaz.

Magda Gessler nie wpuści niezaszczepionych do restauracji?

W Polsce nie istnieje obecnie obostrzenie, które wyklucza osoby niezaszczepione z życia publicznego. Magda Gessler jest jednak panią swoich restauracji i zamierza w nich wprowadzać takie zasady, z które sama wierzy. Królowa TVN wywołała prawdziwą burzę, kiedy w rozmowie z portalem Plejada powiedziała: 

Będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, wymazani, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii, w Szwajcarii

- postawiła sprawę jasno, dodając, że absolutnie popiera restrykcje dla niezaszczepionych osób.

Magda Gessler często podkreśla, że czerpie wzór i inspirację ze świata. Restauratorka jest zdania, że w Polsce również obostrzenia do osób niezaszczepionych powinny być większe, niż dla tych, którzy przyjęli antycovidowy preparat. Nawet jeśli przez swoje odważne poglądy straci znaczną część zysków od klientów, restauratorka się tym nie przejmuje. 

Myślicie, że agresywni antyszczepionkowcy dokonają bojkotu jej lokali? Przypominamy, że zdarzyło im się już napadać na punkty szczepień.