18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Idealna, ale rozrywkowa

Nieznane oblicze Kożuchowskiej. Umie wypić szampana i "odpiąć wrotki"

02.12.2019  08:27
Nieznane oblicze Kożuchowskiej. Umie wypić szampana i "odpiąć wrotki"
Nieznane oblicze Kożuchowskiej. Umie wypić szampana i "odpiąć wrotki" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska od lat dba o wizerunek kobiety perfekcyjnej. Okazuje się jednak, że ma oblicze, którego fani nie znają. 

Małgorzata Kożuchowska zawsze jest nienagannie ubrana i potrafi wzbudzić w fanach uczucie absolutnej perfekcji. Każdy człowiek, który potrafi się aż tak kontrolować - kiedyś musi odreagować.

Małgorzata Kożuchowska "odpina wrotki"

Małgorzata Kożuchowska ma oblicze, którego na co dzień nie dostrzegamy. Zdradził to jej kolega z show-biznesu, fotograf znany z Top Model, Marcin Tyszka.

Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę

- wyznał dziennikarzowi Faktu.

Raczej niewielu fanów Małgosi jest sobie ją w stanie wyobrazić upojoną szampanem i "odpinającą wrotki", niemniej to jest właśnie w ludziach piękne, że potrafią mieć tak dwoistą naturę. 

Mamy szczerą nadzieję, ze takie zachowanie aktorki nie wpływa źle na jej zdrowie, którego już nie można zaliczyć do tytanicznych. 

Przeczytaj więcej
Komentarze