18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bogactwo i zbytek

Chłopak Wieniawy KOSI KOKOSY. Życie jak w Madrycie?

02.12.2021  14:30
Nikodem Rozbicki jest milionerem
Nikodem Rozbicki jest milionerem Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Nikodem Rozbicki jest nie tylko chłopakiem Julii Wieniawy, ale również wziętym aktorem. Co za tym idzie, chłopak nie może narzekać na swoje zarobki. Regularnie kosi prawdziwe kokosy.

Julia Wieniawa jest piękną aktorką, która wydaje się tryskać zdrowiem i entuzjazmem. Okazuje się, że młoda kobieta skrywa dramat, z którym musi mierzyć się sama. Gwiazda wypromowana przez TVP jest nieuleczalnie chora. 

Chłopak Wieniawy zarabia MILIONY

Na zarobki nie narzeka również Nikodem Rozbicki, który od jakiegoś czasu oficjalnie związany jest z Julią Wieniawą. 29-letni aktor, odkąd spotyka się z koleżanką po fachu, dostaje jeszcze więcej intratnych propozycji, które z radością przyjmuje.

Dzięki temu Nikodem Rozbicki zarabia prawdziwe miliony, co na pewno cieszy również Julkę. Jak dostrzega "Super Express" w ostatnich miesiącach Nikodem Rozbicki uczestniczył aż w ośmiu produkcjach filmowych. W kilku z nich dostał główne role. Chodzi o m.in. "Dom wybranych", "Bracia" czy "Rodzina na Maxa".

Za jeden film zgarnia nawet do... 300 tys. złotych! Co podsumowując, daje już prawie dwa miliony złotych jednorazowego zarobku. Do tego Nikodem Rozbicki promuje takie marki, jak: Ralph Lauren, a poza tym jest ambasadorem Mercedesa. Pozazdrościć?