18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

założył TO na siebie

Norbi zhańbił pamięć Krawczyka? Szokujący strój na pogrzebie

12.04.2021  14:53
Norbi obraził pamięć krawczyka? Szokujący strój na pogrzebie
Norbi obraził pamięć krawczyka? Szokujący strój na pogrzebie Fot: Damian Klamka/East News

Norbi zhańbił pamięć Krzysztofa Krawczyka? Gwiazdor TVP pojawił się na pogrzebie wokalisty w dziwacznym stroju. Zupełny brak taktu.

W sobotę 10 kwietnia Polska pożegnała wielkiego wokalistę, Krzysztofa Krawczyka. Pogrzeb muzyka odbył się w godzinach popołudniowych w Łodzi, trumna z ciałem została złożona na cmentarzu w Grotnikach.

Na pogrzebie pojawiło się wielu znamienitych gości, przybyli między innymi Daniel Olbrychski, Marian Lichtman czy premier Mateusz Morawiecki. Wszyscy chcieli oddać hołd zmarłemu, niektórzy pomylili jednak chyba ostatnie pożegnanie z imprezą. Po uroczystościach gromy posypały się na gwiazdora TVP - Norbiego.

Norbi na pogrzebie Krawczyka. Brak szacunku?

Norbert Dudziuk, znany szerszej publiczności jako Norbi - autor dwóch hitów sprzed ponad dwudziestu lat - dziś świeci triumfy jako prezenter TVP, gdzie prowadzi teleturniej "Jaka to melodia?". Choć wiek już nie ten, a i nowych hitów nie nagrywa, gwiazdor ciągle czuje się zbuntowanym, młodym muzykiem, czemu wyraz próbuje dawać poprzez swój image.

Pogrzeb to jednak uroczystość szczególna i o ile wola zmarłego lub rodziny nie jest inna, wymaga odpowiedniego stroju i zachowania. Panom przystają w takich okolicznościach raczej garnitury, paniom stroje stonowane, najlepiej w czarnym kolorze. Tymczasem Norbi...

Norbi na pogrzeb Krzysztofa Krawczyka przybył w adidasach, poprzecieranych dżinsach i skórzanej kurtce. I wszystko dałoby się jeszcze wybaczyć, gdyby nie plecy - cały tył wierzchniego odzienia gwiazdor TVP pokryty miał... nadrukiem wielkiej czaszki z logo Philippa Pleina. Również partnerka gwiazdora nie popisała się skromnością - do czarnego stroju dobrała zdobioną w kwiatki maseczkę i wielką, pstrokatą torebkę. Czy to odpowiednie stroje na taką uroczystość?

Norbi na pogrzebie Krzysztofa Krawczylka w niestosownym stroju
Norbi z partnerką na pogrzebie Krzysztofa Krawczylka w niestosownym stroju
Czytaj także