18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła się zagotuje?

Piotr Żyła pokazał dziewczynę. Piękna jak skocznia w słońcu

Wojciech Kozicki
02.06.2021  21:37
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek ujawnili swój związek. Co na to Justyna Żyła?
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek ujawnili swój związek. Co na to Justyna Żyła? Fot: ADRIAN GLADECKI/REPORTER/East News

Piotr Żyła, odkąd w małżeństwie zrobił skok w bok, radzi sobie znakomicie na skoczni i w życiu prywatnym. Kim jest jego nowa miłość? Koniec domysłów! Skoczek na Instagramie pokazał nową partnerkę. Czy Justyna Żyła się zagotuje?

Piotr Żyła wyskoczył ze związku małżeńskiego z Justyną Żyłą w 2018 roku po 12 latach i natychmiast pojawiły się oskarżenia, że wskoczył innej do łóżka. Od tamtej pory aż huczy od plotek, kim jest młodsza partnerka Piotra Żyły, z którą się spotyka. Były tajemnicze zdjęcia na Instagramie, ale wciąż trzymał ją  w ukryciu. Teraz jednak zerwał woal tajemnicy, pokazując się z nią w mediach społecznościowych na zdjęciu.

Nowa kobieta Piotra Żyły. Justyna nie wytrzyma?

Tak, nie mamy już żadnych wątpliwości. Marcelina Ziętek jest nową wybranką serca Piotra Żyły. Sportowiec zapowiedział, że spędzą razem „ciekawy weekend” i wesele.

Para nie zamieszczała wspólnych zdjęć, nie wypowiadała się nawzajem na swój temat. Jednak często przebywając w tych samych miejscach, nie krępując się, publikowała migawki w mediach społecznościowych. W końcu jednak postanowili się ujawnić - relacjonuje ich skrywaną znajomość Wirtualna Polska.

Kim jest Marcelina Ziętek? Media ujawniają, że wielokrotnie wybrała udział w konkursach piękności. Zdobyła m.in. tytuł Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Zagrała również w produkcjach TVN „19+” i „Szkoła”.

Czy związek z taką gwiazdą dla Piotra nie będzie skokiem na zbyt głęboką wodę?

Piotr Żyła  wyskoczył na weekend z Marceliną Ziętek
Piotr Żyła wyskoczył na weekend z Marceliną Ziętek Fot: Instagram