18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na starość pomoże mu przy lasce?

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego. "Lambo" wśród kobiet!

Wojciech Kozicki
01.03.2021  12:40
Wojewódzki pokazał nową dziewczynę. Zostanie królową TVN?
Wojewódzki pokazał nową dziewczynę. Zostanie królową TVN? Fot: Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki zmienia kobiety jak samochody, a samochody jak kobiety. Jurny senior z TVN znowu poczuł młodzieńczą chuć i przygruchał sobie nową oblubienicę. Pokazał jej zdjęcie na Instagramie! Fani zastanawiają się, czy młodziutka miss kocha Wojewódzkiego (przynajmniej tak mocno ja on siebie samego), czy może po prostu wyczuła niezły interes.

Kuba Wojewódzki, czyli kochliwy Król TVN, znowu przeszyty strzałą Amora. Jeśli chodzi o swoje życie prywatne, nie jest zbyt wylewny, ale tym razem uchylił rąbka tajemnicy. Od pewno czasu wiedzieliśmy, że kręci się koło niego tajemnicza brunetka, ale teraz wreszcie wiemy kim jest! Trzeba przyznać, Wojewódzki nie tylko samochody ma z najwyższej półki.

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego. Będzie coś z tego?

Renata Kaczoruk to już odległa przeszłość i zakurzona karta historii polskich mediów. Gdy zima sroga, teraz sędziwe ciało Wojewódzkiego ogrzewa Miss Polonia 2019 Ludwika Cichecka. Przynajmniej wydaje, że łączy ich miłosno-erotyczna więź, bo Wojewódzki zapozował z nią i epickim kubłem czerwonych róż na romantycznej fotce. Przypomnijmy, że gwiazdor wybiera coraz młodsze oblubienice (Cichecka jest młodsza od niego o prawie 30 lat) i jak tak dalej pójdzie, to narzeczonej będzie wkrótce szukał na planie "The Voice Kids". Trzeba przyznać, że Miss Polonia przy Wojewódzkim wygląda tak młodo, że aż człowiek chce ją zapytać, czy ma podbitą legitymację szkolną i czy oddała obiegówkę.

Czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba która potrzebuje Cię w swoim. My właśnie zaczęliśmy świętować – napisał wojewódzki na Instagramie.

Kiedy dziecko Wojewódzkiego?

Serduszka pod zdjęciem wydają się mówić wiele. Biorąc pod uwagę wiek Wojewódzkiego, to może być ostatni dzwonek na "te sprawy". Czy Król TVN doczeka się w końcu dziedzica tronu? Jedno jest pewne, Wojewódzki nie zrobi tego samodzielnie na własną rękę i potrzebuje wsparcia kobiety. Trzymamy kciuki za nowy związek!

logo Tu się dzieje