18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jedyna dobra zmiana za PiS?

Nowa fryzura Agaty Dudy! "Na rzecz boba na twarzy"

Wojciech Kozicki
20.09.2022  13:23
Agata Duda na pogrzebie królowej Elżbiety II. Nowa fryzura to dobra zmiana?
Agata Duda na pogrzebie królowej Elżbiety II. Nowa fryzura to dobra zmiana? Fot: GARETH FULLER/AFP/East News

Prezydent Andrzej Duda i Agata Duda zostali zaproszeni na pogrzeb królowej Elżbiety II. To był dla nich wielki dzień. On zaliczył wpadkę, a ona pokazała nową fryzurę. Czy polska pierwsza dama na stałe zmieni wizerunek?

Pogrzeb królowej Elżbiety II okazał się dość niefortunny dla prezydenta Andrzeja Dudy, ponieważ zaliczył kompromitującą wpadkę. Na szczęście uroczy z niego Andrzej i Polacy są w stanie wiele mu wybaczyć. Wydaje nam się, że Agata Duda nadrabia z nawiązką i ratuje dzień, gdy prezydentowi zdarzy się faux pas. Tym razem żona prezydenta zaprezentowała nową fryzurę i trzeba przyznać… zadała szyku!

Nowa fryzura Agaty Dudy. Dobra zmiana?

Agata Duda przyzwycziła Polaków do prostej blond fryzury i eleganckiej „zaczeski” do tyłu. Tym razem pod czarnym toczkiem widać było zmianę fryzury. Czy to dobra zmiana? Ten nowy look prezydentowej się przyjmie?

A może to jedyna dobra zmiana za rządów PiS?

Wygląda na to, że przynajmniej chwilowo Agata Duda porzuciła swoje charakterystyczne "zaczesanie do tyłu" na rzecz bardziej tradycyjnego, choć lekko asymetrycznego boba przerzuconego na lewą stronę twarzy, który elegancko komponował się z żałobnym nakryciem głowy - analizuje Pudelek.

Agata Duda na pogrzebie królowej Elżbiety II. Nowa fryzura pierwszej damy!
Agata Duda na pogrzebie królowej Elżbiety II. Nowa fryzura pierwszej damy! Fot: GARETH FULLER/AFP/East News