18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kipi seksem jak jarzynowa na gazie

Mega przemiana Godlewskiej. Poznacie ją już tylko po pupie

Wojciech Kozicki
27.08.2021  11:57
Nowy wygląd Godlewskiej. Zniesiemy wszystko, tylko niech NIE ŚPIEWA!
Nowy wygląd Godlewskiej. Zniesiemy wszystko, tylko niech NIE ŚPIEWA! Fot: MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Małgorzata Godlewska powraca! ”Wokalistka” na szczęście na razie nie śpiewa, ale za to poraża wyglądem. Nowy look, nowa fryzura! Zamiast kruczoczarnych włosów niczym u czarodziejki Yennefer, tym razem postawiła na burzą blond loków. Co więcej, gdyby Joanna Liszowska wyglądała inaczej... mogłaby wyglądać WŁAŚNIE TAK!

Siostry Godlewskie to na szczęście już przeszłość, skończył się ten wyjątkowo mroczny okres dla polskiej muzyki. Małgorzata Godlewska wciąż jednak chce być popularna i postanowiła rozochocić media społecznościowe swoim nowym wyglądem. Z taką fryzurą, gdy piątkowy wieczór obfituje w napoje wyskokowe,  można ją pomylić nawet z... Joanną Liszowską!

Metamorfoza Godlewskiej. Wróciła jak głos z zaświatów

Nie dość, że Godlewska zmieniła kolor włosów z mrocznej czerni na słoneczny blond, to jeszcze zrobiła sobie filuterne loki. Jedno wciąż się nie zmieniło – nadal ochoczo prezentuje Polakom swoje pośladki w negliżu, czego oni niekoniecznie pragną dla swoich oczu. Opublikowała zdjęcia w limonkowym bikini, które w połączeniu z mocną opalenizną, daje dosłownie POWALAJĄCY efekt.

Celebrytka robi wszystko, by znowu zaistnieć w mediach. Od pewnego czasu zajmuje się bardzo odważnym modelingiem, gdzie eksponuje walory swojego ciała. Jednak na ostatniej fotografii możemy zauważyć coś jeszcze. Godlewska zmieniła fryzurę – pisze Pomponik.
Małgorzata Godlewska powraca... ale czy to wciąż ona?
Małgorzata Godlewska powraca... ale czy to wciąż ona? Fot: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/?hl=pl
Nowe wcielenie Godlewskiej. Piękna metamorfoza, ale głos wciąż ten sam
Nowe wcielenie Godlewskiej. Piękna metamorfoza, ale głos wciąż ten sam Fot: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/?hl=pl
Czytaj także