18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesna sprawa

Nowe informacje o Karolinie Pisarek. Co dalej z jej zdrowiem?

06.09.2022  11:43
Karolina Pisarek zmaga się z silnymi bólami
Karolina Pisarek zmaga się z silnymi bólami Fot: Piotr Molecki/East News

Karolina Pisarek mocno się nacierpiała z powodu silnych bóli głowy. Mimo trudności zdrowotnych gwiazda wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami. Jak czuje się teraz, po tak dużym wysiłku?

Karolina Pisarek po występie w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami uskarżała się na silne bóle głowy. Dolegliwości były tak mocne, że modelka zniknęła z mediów społecznościowych i na kilka dni jej życie zajęły wyłącznie szpitale i inne placówki medyczne.

Widząc czarne tło wstawione na Instagram przez menadżerkę Karoliny Pisarek fani przestraszyli się najgorszego. Tak źle nie jest, ale Karolina mocno najadła się strachu. Okazuje się, że w jej głowie rośnie torbiel a pięknej dziewczynie może nawet grozić operacja.

Karolina Pisarek zmaga się z chorobą

"Ostatnie dni leżałam nieruchomo, właściwie to nie mogłam nawet oczu otworzyć. Głowa mi pękała, tykała jak bomba, do końca nie wiedziałam, co jest grane. Jeździłam z rezonansu na rezonans (...) Diagnoza, którą dzisiaj usłyszałam, to torbiel, która naciska na powiększoną przysadkę mózgową i na unerwienie wzrokowe – napisała pod jednym z nagrań – Kwalifikuje się do operacji, ale doktor powiedział, że póki nie mam problemów ze wzrokiem, to nie jest to rzecz natychmiastowa, którą trzeba zrobić, tylko można to złagodzić tabletkami. Jeszcze chciałam wam powiedzieć, że przez ostatnie dni nie było mi naprawdę łatwo" - relacjonowała już z domu Karolina Pisarek.

Gwiazda nie odpuściła jednak występu w Tańcu z Gwiazdami. Ona i jej partner znacząco uprościli układ taneczny, z którym wystąpili, ale poza tym stanęli na wysokości zadania i dalej są w tanecznej rywalizacji. Czy to nie zaszkodziło Karolinie? Wysiłek fizyczny w momencie zmagania się z chorobą nie pomaga i często nie jest wskazany.

Karolina wykazała się jednak na parkiecie pewną refleksją. Powiedziała przed kamerami, że zatańczyła w pełni świadoma swojego stanu zdrowia. Zmagała się też ze znacznym bólem.

 - uściśliła modelka.

Zasługuję raczej na jedynki, bo nie mogłam pojawiać się na treningach. Mogę brać udział w kolejnych odcinkach, to jest potwierdzone przez lekarzy

Trzymacie kciuki za dalsze powodzenie jej misji?

Czytaj także