18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wciąż w szpitalu

Nowe informacje o stanie Królikowskiego. Niespodziewane komplikacje

09.01.2020  20:24
Nowe informacje o stanie Królikowskiego. Niespodziewane komplikacje
Nowe informacje o stanie Królikowskiego. Niespodziewane komplikacje Fot: Mateusz Jagielski/East News

Paweł Królikowski niemal miesiąc temu trafił do szpitala i do dziś z niego nie wyszedł. Jak się okazuje, aktora dopadły nieprzewidziane, zdrowotne komplikacje. 

Paweł Królikowski od czterech lat zmaga się z coraz większymi problemami zdrowotnymi. Wycięto mu tętniaki z mózgu i kiedy wydawało się, że będzie już lepiej, aktor ponownie zaniemógł.

Miesiąc temu trafił do szpitala i doniesienia pochodzące od jego najbliższych nie były szczególnie optymistyczne. Aktor spędził w szpitalu Święta i Sylwestra. Okazuje się, że tak długi powód w tym miejscu ma związek z nieprzewidzianymi komplikacjami. 

Paweł Królikowski wciąż choruje

Paweł Królikowski wraca powoli do siebie, ale niestety, w placówce medycznej złapał infekcję, która przedłuża jego hospitalizację. O wszystkim doniosła żona artysty - Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Paweł jest w dobrej formie. Niestety zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem

- zdradziła aktorka w rozmowie z Faktem.

O Królikowskiego martwi się nie tylko rodzina, ale również znajomi po fachu. Mamy nadzieję, że po rehabilitacji aktor na dobre wróci do siebie i nie będzie miał więcej tak przykrych wypadków losowych.