18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Okropna choroba

Nowotwór gwiazdy Top Model. Niewysłowiony dramat młodej dziewczyny

23.09.2020  09:55
Nowotwór gwiazdy Top Model
Nowotwór gwiazdy Top Model Fot: Jan BIELECKI/East News

Nowotwór zjawił się w życiu gwiazdy Top Model gwałtownie i wiele przez niego wycierpiała. Anna Markowska w końcu opowiada o swojej chorobie, której nie pozwoliła odebrać własnych marzeń.

Nowotwór był wyjątkowo ciężkim przeżyciem dla młodziutkiej Anny Markowskiej. Gwiazda jednej z minionych edycji Top Model wiele wycierpiała, zanim znalazła się w programie TVN. Dziewczyna chorowała na nowotwór złośliwy głowy - mogło stać się najgorsze.

Teraz Anna Markowska jest już gotowa na snucie swojej trudnej opowieści. Gwiazda Top Model zwierzyła się fanom z tego, jak konkretnie wyglądała jej walka z chorobą. To, co przeżyła, złamałoby niejednego.

Nowotwór gwiazdy Top Model

Walka o zdrowie i życie modelki trwała aż cztery lata. W trakcie trudnego leczenia przeszła ona pięć operacji i dwa przeszczepy. Przez chorobę nie mogła normalnie oddychać, jeść oraz mówić. Teraz o swoim dramacie opowiedziała na antenie telewizji TVN, w programie Dzień Dobry TVN.

Bałam się, jak poradzi sobie z tym moja mama. To były myśli dotyczące tego czy przeżyję, czy to już koniec. Było we mnie jednak takie zawzięcie, że dam radę

- zwierzała się Anna Markowska.

Przez cztery lata nie pracowałam, przez dwa nie mogłam mówić i się dopiero tego uczyłam. Poszłam do "Top Model", podczas którego udało mi się zbudować swoją pewność siebie i nauczyłam się radzić sobie z oceną ludzi

- podsumowała.

W programie odniosła duży sukces. Anna Markowska zajęła 3. miejsce w jego siódmej edycji. Trzymamy kciuki za to, by jej kariera w modelingu dalej rozwijała się prężnie. Widać, że to dla dziewczyny ogromna pasja i szansa na normalne życie.