18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniona lista nazwisk

Zmiany w jury "Tańca z gwiazdami"? już wiemy!

Wojciech Kozicki
20.07.2022  15:14
Nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Czy będą zmiany w jury?
Nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Czy będą zmiany w jury? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Kiedy nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami” w Polsacie i czy będą zmiany w jury? Czy ponowie zasiądą w nim Ivona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piasek Piaseczny? Portal Plejada ujawnia, czy za jurorskim stołem czekają nas zaskakujące roszady.

„Taniec z gwiazdami” w Polsacie wraca już we wrześniu w poniedziałkowe wieczory. Znana jest już nawet lista uczestników, a na parkiecie o kryształową kulę zawalczą mistrzyni w kolarstwie Maja Włoszczowska, współprowadząca "Farmy" Ilona Krawczyńska, Krzysztof Rutkowski, kierownik budowy, z programu "Nasz Nowy Dom" Wiesław Nowobilski, aktorzy serialu "Pierwsza Miłość" Łukasz Płoszajski i Michał Mikołajczak oraz Natalia Janoszek z Bollywood. Kto będzie oceniał ich taneczne popisy?

Nowe stare jury „Tańca z gwiazdami”. Będą zmiany?

W internecie aż huczało od plotek, że z „Tańcem z Gwiazdami” pożegna się Piasek Piaseczny. Niektórzy twierdzili, że nie do końca odnalazł się w roli jurora tanecznego. Miał go rzekomo zastąpić Marcin Hakiel, który już mówił o tym w mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że żadnych zmian w jury nie będzie!

Teraz już jednak wiadomo, że producenci programu nie zdecydowali się na zmiany. Za stołem jurorskim ponownie zobaczymy Andrzeja Piasecznego, Michała Malitowskiego, Andrzeja Grabowskiego oraz Iwonę Pavlović, którą oglądamy w "Tańcu z gwiazdami" od pierwszej edycji, która emitowana była na antenie stacji TVN w 2005 r. – podaje portal Plejada.

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” będzie miała tych samych prowadzących. Widzów będą zabawiać Paulina Sykut-JeżynaIzabela Janachowska i Krzysztof Ibisz.