18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W miłosnym rozkroku?

Nowy chłopak Wieniawy to znany aktor?

Wojciech Kozicki
26.08.2020  18:19
Musiał czy Rozbicki? Wieniawa w miłosnym rozkroku?
Musiał czy Rozbicki? Wieniawa w miłosnym rozkroku? Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa osiągnęła sukces, zarobiła miliony i najwyraźniej przyszedł czas na miłość. Została przyłapana na randce i wszystkie media plotkarskie zagrzmiały, że gwiazda ma nowego chłopaka. Ale czy rzeczywiście Nikodem Rozbicki to jej nowy wybranek serca?

Julia Wieniawa to królowa życia, która ma wszystko. Teraz prawdopodobnie znalazła także miłość. Niedawno widywano ją z Maciejem Musiałem i podejrzewano, że rozkwita między nimi gorący romans. Media plotkarskie pokazały jednak zdjęcia, na których widać jak publicznie oddawała się czułościom z Nikodemem Rozbickim. Czy gwiazdor filmu "Miszmasz, czyli kogel mogel 3" to jej nowy partner?

Nowy chłopak Wieniawy?

Portal Plejada.pl postanowił skontaktować się z młodym aktorem, by zapytać o domniemany związek z Julią Wieniawą. Nie udzielił jednak jednoznacznej odpowiedzi…

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem – powiedział Rozbicki. (Plejada)

Młody aktor potwierdził za to bardzo entuzjastycznie, że przyjaźni się z Wieniawą. Wspomniany portal przypomina również, że „para” zna się od wielu lat i wielokrotnie byli widywani już w swoim towarzystwie na imprezach show-biznesowych.

21-latka była już związana z Antkiem Królikowskim i Baronem, ale spotykała się także z innymi celebrytami. Julię widywano między innymi z Nikodemem Rozbickim, Jakubem Bzdawką czy Filipem Stryjewskim. Ostatnio z kolei pokazywała się w towarzystwie Macieja Musiałowskiego i Maćka Musiała – Pudelek przypomina miłosne podboje Wieniawy.

Zagłosuj

Czy chcesz zobaczyć Wieniawę nago?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze