18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Nowy chłopak Żyły ma inną dziewczynę? MIŁOSNY TRÓJKĄT z Miss Polski

05.08.2020  13:29
Justyna Żyła ma nowego chłopaka. Co na to jego dziewczyna?
Justyna Żyła ma nowego chłopaka. Co na to jego dziewczyna? Fot: Instagram

Justyna Żyła odpowiada na doniesienia o nowej dziewczynie jej ex-męża. Pokazała się z chłopakiem, jest jednak problem. On już ma ukochaną - inną.

Cóż za zwroty akcji rządzą życiem Justyny Żyły i jej byłego małżonka Piotra. Skoczek wyskoczył z rodzinnego gniazdka i znalazł sobie nową ukochaną - dużo młodszą, tym razem brunetkę, aktorkę.

Była małżonka skoczka narciarskiego zdaje się nie podzielać radości i nie cieszyć szczęściem dawnego partnera. Dwa lata po rozwodzie każde doniesienie o jego nowym związku komentuje kolejną wbijaną w Piotra szpilką. Pytanie, czy nie wbiła jej właśnie sama sobie?

Justyna, Filip i Magda?

Justyna Żyła nie zniosła doniesień o nowym związku Piotra i postanowiła poinformować świat, że też jest szczęśliwa. Na Instagramie umieściła post, w którym oznaczyła nowego ukochanego. Nagrała też krótki filmik, na którym wtula się w mężczyznę. Całość oprawiła krótkim opisem "Jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok".

I tu zaczyna się wielki problem. Nowy ukochany Żyły ma już dziewczynę... To Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska! Czy pan Filip i Pani Magda ciągle są razem? A może mężczyzna wcale nie spotyka się z Justyną. Jest jeszcze inna opcja... może na naszych oczach wywiązuje się właśnie miłosny trójkąt? Jakkolwiek by było, wszystkim życzymy miłości i szczęścia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej