18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polacy będą walili drzwiami i oknami

Nowy film Vegi. Ostre sceny z Rozenek [+18]

17.01.2022  12:06
Zwiastun filmu Vegi. Mucha i Rozenek na ostro
Zwiastun filmu Vegi. Mucha i Rozenek na ostro Fot: Piotr Molecki/East News

Patryk Vega kręci kolejne filmy mimo krytyki i koronawirusa. Lada moment do kin trafi jego najnowsza produkcja „Miłość, seks & pandemia”, a reżyser na Facebooku udostępnił ostry zwiastun bez cenzury, a w nim… bardzo niegrzeczna Małgorzata Rozenek-Majdan! Ten film ociera się o porno?

Patryk Vega znowu kręci. Tym razem odpuszcza tematy takie jak mafia, policja, mordercy i patologia w służbie zdrowia. Jego najnowszy film „Miłość, seks & pandemia” opowie o seksie i samotności w czasie zarazy z Wuhan. Artysta właśnie opublikował reżyserski zwiastun bez cenzury i wszystko wskazuje na to, że może być to jego najostrzejszy film. Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan będą w szoku, gdy zobaczą co ich bogini wyprawia przed kamerą!

Vega, seks, Rozenek i pandemia. Nowy film

Małgosia Rozenek-Majdan w zwiastunie widoczna jest w jednoznacznych sytuacjach damsko-męskich. Czy żonie Radka Majdana i matce dzieci wypada brać udział w TAKICH scenach?

W filmie Vegi pojawi się także Anna Mucha w roli dziennikarki-seksoholiczki. To nas jednak nie dziwi. Miała już dawno debiut u Vegi w „Pitbullu”, gdy uprawiała seks z Piotrem Stramowskim.  

U Vegi w produkcji „Miłość, seks & pandemia” wystąpi także Zofia Zborowska-Wrona. Jako zdeklarowana feministka wpadnie w seksualny wir uniesień z gorącokrwistym amantem arabskiego pochodzenia.

Premiera filmu odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Czyżby zapowiadał się erotyczny hit na miarę takich produkcji jak „Dziewczyny z Dubaju” i „365 dni”? Znając polskich widzów, skoro film ma seks w tytule, będą walili  drzwiami i oknami.

W swoim najnowszym dziele reżyser chce skupić się na temacie samotności i współczesnym problemie zbudowania autentycznej relacji z drugim człowiekiem. Widowisko przedstawi historię trzech przyjaciółek, które diametralnie się od siebie różnią, ale wszystkie są spragnione wrażeń. – zapowiada portal naekranie.pl.

MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA - zwiastun reżyserski bez cenzury [WIDEO +18]

Czytaj także