18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wystapi ZA OSTATNI GROSZ?

Nowy juror w "Twoja twarz brzmi znajomo". MEGA GWIAZDA!

21.01.2022  17:58
Nowy juror w "Twoja twarz brzmi znajomo" to Krzysztof Cugowski?
Nowy juror w "Twoja twarz brzmi znajomo" to Krzysztof Cugowski? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Zmiany w składzie jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”! Potwierdzono, że odchodzi Gromee, ale fani muzycznego show Polsatu dostali zaskakującą informację na otarcie łez. Nowym jurorem zostanie KRZYSZTOF CUGOWSKI!

Nowa edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” ma do tej pory pod górę. Nieoficjalnie mówi się, że Polsat opóźni produkcję nowych odcinków z powodu koronawirusa. Kolejny cios zadał fanom programu Gromee, który ujawnił, że opuszcza fotel jurorski.  Kto go zastąpi? Portal Pomponik ujawnił, że nowy juror to Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Na tym jednak nie koniec zaskakujących i dobrych wiadomości. Pomponik pisze również, że znany jest już skład 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W show wystąpią m.in. Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Anna Rusowicz. Do ekipy dołączy też zagraniczna gwiazda. Będzie to kochany przez Polaków DANZEL!

Michał Wiśniewski już zapowiada, że może być to bardzo mocna edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo”! Premiera planowana jest na marzec, ale koronawirus może pokrzyżować plany producentom.

Działamy zgodnie z ustalonymi zasadami i procedurami, jakie wypracowaliśmy na podstawie doświadczeń ostatnich miesięcy pandemii. Zgodnie z naszymi procedurami testujemy na obecność koronawirusa wszystkich członków ekipy programu przed nagraniem każdego z odcinków – ujawniła Pomponikowi osoba z produkcji „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Czadoman jako Krzysztof Cugowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo