18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie hit?

Nowe show TVP. Kurski zapowiada TANIEC Z SENIORAMI

26.08.2022  12:50
TVP zapowiada nowe show: taniec z seniorami
TVP zapowiada nowe show: taniec z seniorami Fot: VIPHOTO/East News

Kolejny hit, który zachwyci widzów Telewizji Polskiej? Jacek Kurski zapowiada nowe taneczne show w TVP - "Taniec z Gwiazdami" w wersji dla seniorów.

TVP po raz kolejny celuje w seniorów. Doskonale wiedzą, jak duży procent ich widzów stanowią osoby starsze i po sukcesie takich formatów jak "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior", planują kolejne show z ludźmi w podeszłym wieku. Co tym razem? Były już śpiewy, były romanse, czas na wygibańce.

Telewizja Polska planuje show, w którym osoby starsze pod okiem trenerów uczyć się będą tańca. Następnie rywalizować będą między sobą o to, kto jest w pląsach najlepszy. Oceniać ich będą eksperci, albo raczej jury, które - znając życie i podobne formaty - niekoniecznie musi być eksperckie. Nowy format ma być polską wersją programu "Shall We Dance", ale z seniorami.

TVP robi "Taniec z seniorami"

O najnowszym pomyśle już zdążył opowiedzieć sam Jacek Kurski. Szef TVP w rozmowie z serwisem Wirtualne Media zapowiedział, że planowany w TVP program będzie połączeniem "Sanatorium miłości" i "Tańca z gwiazdami". Czy Telewizja Polska pójdzie za ciosem i w roli prowadzącej obsadzi geriatryczną ekspertkę, Martę Manowską? Tego jeszcze nie wiadomo, obsada jurorska i konferansjerska nie została jeszcze wybrana.

Zresztą, nici z pierwotnych planów, by program debiutował na antenie jeszcze w tym roku. Jak wyjaśnia Kurski, nie zmieścił się w ramówce przez mundial. Premierę przesunięto więc dopiero na rok 2023.

Nie wiemy także, czy w programie pojawią się emerytowane gwiazdy (wszak ma to być seniorska wersja "Tańca z gwiazdami"), czy zwykli, nieznani nikomu seniorzy. Jeśli to pierwsze - kogo chcielibyście zobaczyć na parkiecie?

logo Tu się dzieje