18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w TVP

Nowy prowadzący "Wiadomości"? To MŁODA GWIAZDA!

Wojciech Kozicki
12.07.2021  12:43
Nowy prowdzący "Wiadomości"? Jest nazwisko, to MŁODA GWIAZDA!
Nowy prowdzący "Wiadomości"? Jest nazwisko, to MŁODA GWIAZDA! Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Nowy prowadzący „Wiadomości” TVP? W Telewizji Polskiej aż huczy od plotek, mogą szykować rewolucyjne zmiany w głównym programie informacyjnym publicznych mediów. Czy młody Karol Gnat zostanie pupilem Jacka Kurskiego?

Czy Karol Gnat awansuje i poprowadzi „Wiadomości” TVP? Oto rozbłysła nowa gwiazda Jacka Kurskiego? Pomponik nieoficjalnie ujawnia, że 33-letni dziennikarz i prezenter znajduje się obecnie na bardzo krótkiej liście kandydatów do objęcia posady we wspomnianym programie informacyjnym. Co więcej, „podobno awans Karola Gnata jest już przesądzony”.

Kim jest Karol Gnat? Poprowadzi "Wiadomości" TVP?

Karol Gnat, chociaż ma dopiero 33-lata, to już może pochwalić się dużym doświadczeniem. Młody historyk i politolog studiował na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. 5 lat temu dołączył do  zespołu „Panoramy”, prowadził też programy informacyjne na antenie TVP3 Kielce. Relacjonował też ważne wydarzenia jako reporter TVP Info. Przez pewien czas prowadził "Poranek TVP Info". Zasłynął, relacjonując Światowe Dni Młodzieży i wizytę papieża Franciszka w Polsce. Udzielał się też w regionalnym Radiu Planeta.

Jak zaproponowano mi dołączenie do grona prezenterów "Panoramy", ugięły się pode mną nogi. Ale za chwilę przyszły mi na myśl słowa Pawła Papaja, który kiedyś przed meczem Ligi Mistrzów powiedział, że kto nie ma odwagi do marzeń, nie zasługuje na sukces" - opowiedział Karol Gnat. (Echo dnia)

Jest gotów do poświęceń, co pokazał opuszczając Kielce na rzecz Warszawy. W wywiadach wspomina, że tęskni za świętokrzyskim powietrzem i chlebem ze słynnej piekarni w podkieleckich Mąchocicach. Prywatnie Karol Gnat jest szczęśliwym mężem Katarzyny i tatą 5-letniej Hani i 3-letniej Zosi.

Czuję się góralem niskopiennym ze świętokrzyskiego. Jak tylko mogę, staram się dużo mówić o regionie, z którego pochodzę. O jego atrakcjach, pięknej przyrodzie, ciekawej historii... Wszystko, co osiągnąłem do tej pory, zawdzięczam ludziom, których tutaj poznałem – wyznał Gnat. (Echo dnia)
Czy Karol Gnat to nowy prowadzący "Wiadomości" TVP?
Czy Karol Gnat to nowy prowadzący "Wiadomości" TVP? Fot: Instagram

logo Tu się dzieje