18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sukces wisi w powietrzu

Brzozowski jednak wygra? Numerolog ujawnia

Wojciech Kozicki
20.05.2021  11:11
Numerolog zna wyniki Eurowizji 2021? Brzozowski ma szansę na sukces?
Numerolog zna wyniki Eurowizji 2021? Brzozowski ma szansę na sukces? Fot: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Rafał Brzozowski kontra Eurowizja 2021. Niektórzy twierdzą, że walczy o ostatnie miejsce, a inni, że nie zdobędzie nawet miejsca na parkingu. Jakie naprawdę ma szanse? W tej sprawie wypowiedział się czołowy polski numerolog  Łukasz Chariasz.

Jakie są szanse i notowania Rafała Brzozowskiego z „The Ride” na Eurowizji? Topowy polski numerolog Łukasz Chariasz ujawnił swoje wizje i prognozy na łamach Onet Kobieta. Wszystko wskazuje na to, że Polak jednak nie wygra międzynarodowego konkursy i raczej nie powtórzy sukcesu Edyty Górniak, ale i tak poradzi sobie znakomicie i wróci z tarczą.

Rafał Brzozowski i szanse na Eurowizji 2021. Numerolog przewiduje wyniki

Okazuje się jednak, że dramatu nie będzie, bo Rafał Brzozowski dostanie się do półfinału, a jego występ będzie pozytywnie oceniany. W klasyfikacji generalnej „The Ride” może jednak mieć kłopoty o dostanie się do czołówki.

Podczas konkursu Eurowizji Rafał Brzozowski wykona swój utwór w dobrym stylu, a my będziemy zaskoczeni pozytywnymi komentarzami na temat jego występu. Samo wyjście z półfinału będzie dla Rafała Brzozowskiego wielkim osiągnięciem i sukcesem. Jednak w klasyfikacji generalnej reprezentant polski z utworem “The Ride” nie będzie znaczącym rozgrywającym – ocenia numerolog Łukasz Chariasz. (Kobieta Onet)

Wierzycie wizjom Chariasza? Przypominamy, że już w marcu przewidział, iż artyści biorący udział w Eurowizji 2021 będą poproszeni o występy na żywo mimo pandemii, a Brzozowski pozytywnie przejdzie testy na COVID-19. Nie potrafi jednak dokładnie przewidzieć kto wygra Eurowizję i kryształowy mikrofon, chociaż zapowiada, że wystąpi 39 artystów.

Chciałbym mocno w tym rankingu wyróżnić Szwajcarię, Francję oraz Maltę, bo to reprezentanci tych krajów fantastycznie wykonają swoje utwory na żywo i spowodują duże zamieszanie wśród zachwyconych Europejczyków. Faworytem numerologa jest Gjon’s Tears z Szwajcarii oraz Barbara Pravi z Francji – ocenia numerolog. (Kobieta Onet)

Rafał Brzozowski - The Ride - Eurowizja 2021 [TELEDYSK]

logo Tu się dzieje